Produkcja przewodów hydraulicznych, asortyment hydrauliki siłowej, maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych, węże hydrauliczne, węże przemysłowe.... i nie tylko!
hydraulika siłowahydraulika siłowahydraulika siłowa

Hydraulika siłowa

Zajmujemy się hurtową sprzedażą elementów hydrauliki siłowej. Dostarczamy węże hydrauliczne, zakucia, tuleje, złączki, szybkozłącza hydrauliczne i wiele więcej! Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Dystrybutorem węży i zakuć Vitillo w Polsce. Zapewniamy niezbędne doradztwo techniczne i wsparcie na każdym etapie sprzedaży.

zakuwarki do wężyzakuwarki do wężyzakuwarki do węży

Zakuwarki do węży

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych marki Uniflex. Dostarczamy zakuwarki do węży hydraulicznych, skórowarki i przecinarki. Zapewniamy gwarancje i serwis, korzystne ceny, dostęp do części zamiennych maszyn oraz bezpłatne szkolenia z ich obsługi.

węże hydraulicznewęże hydraulicznewęże hydrauliczne

Węże hydrauliczne i przemysłowe

Posiadamy największy w Polsce magazyn węży hydraulicznych Vitillo, Exitflex/Polyhose oraz węży naszej marki MultiPRESS. Nasza oferta obejmuje też różnego rodzaju węże przemysłowe, węże termoplastyczne oraz węże teflonowe PTFE. Specjalizujemy się w seryjnej produkcji przewodów hydraulicznych.


Hydraulika siłowa – Hydro-Flex

hydraulika siłowaFirma Hydro-Flex jest prywatnym przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na rynku hydrauliki siłowej od ponad 16 lat. Zajmujemy się produkcją oraz serwisem przewodów hydraulicznych, sprzedażą hurtową elementów hydrauliki siłowej (węże hydrauliczne, końcówki do węży, tuleje zaciskowe, złączki hydrauliczne, zawory i szybkozłącza), dystrybucją maszyn do produkcji przewodów a także produkcją i regeneracją siłowników hydraulicznych.

Dlaczego Hydro-Flex?

Wyróżnia nas ponad 16 letnie doświadczenie oraz wyszkolony, zgrany zespół. Zapewniamy doradztwo techniczne i fachową pomoc na każdym etapie zakupu. Wspólnie z klientem dążymy do opracowania najlepszych rozwiązań. Dbamy o innowacyjność i rozwój zarówno firmy jak i jej pracowników. Współpracujemy z największymi dostawcami hydrauliki siłowej na świecie. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem marek Vitillo i Uniflex.

Zapewniamy:

 • szeroki wybór i dostępność towarów
 • produkty standard oraz premium
 • doradztwo techniczne
 • sprawną obsługę sprzedażową
 • kompleksową ofertę hydrauliki siłowej
 • korzystne ceny
 • wysyłkę w 24h
 • Węże hydrauliczne Vitillo

  Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Dystrybutorem włoskiej marki Vitillo w Polsce, co potwierdza wystawiony dla naszej firmy certyfikat. U nas dostaniecie każdy produkt dostępny w ofercie Vitillo – od węży hydraulicznych, po końcówki i tuleje, na elementach złącznych kończąc. Większość produktów jest u nas dostępna od ręki. Grupa Vitillo znana jest na całym świecie, a na pierwszym miejscu stawia jakość swoich produktów. Dlatego przewody zmontowane z komponentów Vitillo mają aż rok gwarancji. Chętnie przedstawimy więcej informacji na temat oferty naszego partnera. Zapraszamy do kontaktu!

  Dystrybucja maszyn do produkcji przewodów

  Od wielu lat jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych firmy UNIFLEX. Dostarczamy zakuwarki do węży, przecinarki do bezpyłowego cięcia węży oraz urządzenia do skórowania. Zakuwarki Uniflex to najczęściej kupowane maszyny tego typu w Polsce. Wyróżnia je to, że nie wymagają smarowania. Jako dystrybutor zapewniamy gwarancję i serwis sprzedanych maszyn oraz bezpłatne szkolenie z ich obsługi. Doradzamy w wyborze odpowiedniej maszyny. Dopasujemy model do potrzeb przedsiębiorstwa i jego możliwości finansowych. Oferujemy też specjalne pakiety startowe składające się przykładowo z zakuwarki, węży hydraulicznych i końcówek w atrakcyjniejszej cenie.


  więcej

  aktualności


  Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!

  Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!

  Niezmiernie miło nam ogłosić, że węże hydrauliczne naszej marki zdobyły tytuł „Produkt Roku 2022”! Nasza firma brała udział w konkursie gospodarczym w kategorii „Produkt/Usługa roku”. W konkursie brano...
  Okucia do węży hydraulicznych Okucia do węży hydraulicznych Okucia do węży hydraulicznych

  Okucia do węży hydraulicznych

  Okucia do węży hydraulicznych to jedne z niezbędnych elementów do zakuwania przewodów hydraulicznych. Stanowią one część każdego gotowego przewodu. Dzięki nim jesteśmy w stanie podłączyć przewód do układ...
  Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?

  Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?

  Zakuwarka do węży hydraulicznych to urządzenie niezbędne przy produkcji przewodów hydraulicznych. Jej najważniejszym elementem jest głowica, w której wnętrzu mieszczą się tzw. szczęki główne, do których mo...