+48 91 562 05 70

nasze produkty


Firma Hydro-Flex od kilkunastu lat działa w branży hydrauliki siłowej i pneumatyki, dostarczając najwyższej jakości produkty za przystępną cenę. Nasz asortyment pochodzi od renomowanych producentów, takich jak Vitillo, Exitflex, Teknohose, Semperit, Rastelli Raccordi, Dnp, Pister, Inteva, Italmanometri i Uniflex.

Produkujemy węże przemysłowe, służące do transportowanie mediów ciekłych, gazowych i stałych, pracujących pod ciśnieniem lub w warunkach ssania. Zajmujemy się także produkcją i serwisowaniem cylindrów, stanowiących kluczowy element układów hydrauliki siłowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu maszyny do produkcji przewodów, takie jak ręczne i elektryczne zakuwarki i skórowarki do węży, przecinarki bezpyłowe, a także urządzenia do znakowania węży, ręczne i automatyczne przewijaki do węży, stojaki na węże hydrauliczne, próbniki do zakuwania etc. Dysponujemy też szerokim asortymentem armatury do węży, jak również elementów składających się na wykorzystywane w przemyśle i budownictwie układy pneumatyczne.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą w wyborze produktów najodpowiedniejszych do konkretnych zadań, a dzięki współpracy z firmami kurierskimi dostarczymy je już następnego dnia, w przypadku złożenia zamówienia do godziny 12:00.

maszyny do produkcji przewodów

Hydraulika siłowa

Węże przemysłowe i armatura

Klimatyzacja

Pneumatyka

Usługi i doradztwo