+48 91 562 05 70

Maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych


Przewody hydrauliczne znajdują zastosowanie w wielu działach przemysłu, w budownictwie, górnictwie i rolnictwie, w motoryzacji i w branży lotniczej oraz wielu innych. Ich podstawowym zadaniem jest transport cieczy roboczej, najczęściej olejów, pomiędzy elementami układów hydraulicznych odpowiadających za zasilanie maszyn i różnego rodzaju urządzeń.

Aby przewody hydrauliczne właściwie spełniały swoją funkcję, muszą być odpowiednio wykonane. Posiadają one zwykle co najmniej dwie warstwy. Jedna z nich zrobiona jest z tworzywa sztucznego, które wchodzi w bezpośredni kontakt z przenoszoną substancją, druga to natomiast stalowy oplot, zapewniający niezbędną wytrzymałość. Ogromne znaczenie ma również to, jakie akcesoria montowane są do przewodów. Chodzi tu przede wszystkim o takie elementy jak zakucia do węży i tuleje.

Do produkcji przewodów hydraulicznych potrzebne są więc odpowiednie urządzenia.

Hydro-Flex dostarcza maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych firm Uniflex oraz D-Hydro. Oferowane przez nas urządzenia wykorzystywane są m.in. podczas produkcji przewodów giętkich z węży gumowych oraz przewodów sztywnych z rur hydraulicznych. Dostarczamy także części zamienne do maszyn dostępnych w naszej ofercie. Zapewniamy niezawodne, wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, przede wszystkim:

Sprzedaż i serwis urządzeń

Precyzja, innowacyjność, wydajność, długa żywotność oraz łatwa obsługa oferowanych maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych to czynniki, które pozwalają firmie Hydro-Flex wyróżnić się na tle konkurencji. Zapewniamy także doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniego urządzenia i zakuć do węży. Oprócz sprzedaży elementów i urządzeń z zakresu hydrauliki siłowej prowadzimy również całodobowy serwis. Dzięki szerokim kontaktom z producentami zagranicznymi i krajowymi możemy zrealizować niemal każde zamówienie w ekspresowym tempie. Zawsze stawiamy na najlepsze możliwe rozwiązania technologiczne, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających Klientów.

Dlaczego warto współpracować z Hydro-Flex?

Działając ponad 15 lat w sektorze maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych, możemy pochwalić się najwyższą jakością obsługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Klientami z szeroko pojętej branży hydrauliki siłowej gwarantujemy Państwu najnowocześniejszy sprzęt w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych (zakuwania, cięcia, skrawania i testowania węży) dostępnych w asortymencie Hydro-Flex. W przypadku pytań zachęcany także do kontaktu z nami. Pomożemy w doborze odpowiednich produktów i zaproponujemy rozwiązania, które na pewno sprawdzą się w przy pracy.

Uniflex

D-Hydro & Bfluid