+48 91 562 05 70

Maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych


Uniflex

D-Hydro & Bfluid


Dostarczamy maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych firm Uniflex oraz D-Hydro & Bfluid. W ofercie znajdują się m.in. wysokiej klasy zakuwarki do węży, skórowarki oraz przecinarki bezpyłowe, a także wiele innych urządzeń, bardzo przydatnych podczas wykonywania przewodów ciśnieniowych. Oferowane przez nas maszyny wykorzystywane są m.in. podczas produkcji przewodów giętkich z węży gumowych oraz przewodów sztywnych z rur hydraulicznych. Dostarczamy także części zamienne do maszyn i urządzeń dostępnych w sprzedaży. Zapewniamy niezawodne produkty w konkurencyjnych cenach.

Sprzedaż urządzeń i serwis

Precyzja, wydajność oraz łatwa obsługa urządzeń to czynniki, które pozwalają nam wyróżnić się na tle konkurencji. Zapewniamy także doradztwo techniczne. Oprócz sprzedaży elementów i urządzeń z zakresu hydrauliki siłowej prowadzimy także serwis. W przypadku awarii naszych maszyn do produkcji przewodów jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny. Dzięki szerokim kontaktom z producentami zagranicznymi i krajowymi możemy zrealizować niemal każde zapotrzebowanie w ekspresowym tempie. Zawsze stawiamy na najlepsze możliwe rozwiązania technologiczne, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających Klientów.

Dlaczego warto współpracować z Hydro-Flex?

Działając od prawie 15 lat w sektorze maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych, możemy pochwalić się najwyższą jakością obsługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Klientami z szeroko pojętej branży hydrauliki siłowej gwarantujemy Państwu najnowocześniejszy sprzęt w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych (cięcia, skrawania i testowania węży) dostępnych w asortymencie Hydro-Flex. W przypadku pytań zachęcany także do kontaktu z nami. Pomożemy w doborze odpowiednich produktów i zaproponujemy rozwiązania, które na pewno sprawdzą się w przy pracy.