Usługi i doradztwo


Firma Hydro-Flex zajmuje się nie tylko dystrybucją produktów z dziedziny hydrauliki siłowej i pneumatyki. Świadczymy również szeroki zakres usług związanych z tą branżą. Doradzamy przy doborze sprzętu najbardziej optymalnego do realizacji konkretnych zadań i prowadzimy szkolenia z jego obsługi. Natomiast w przypadku awarii elementów układu hydrauliki siłowej jesteśmy do dyspozycji Klientów przez 24 godziny na dobę.

Zajmujemy się regeneracją siłowników hydraulicznych, które eksploatowane są intensywnie w trudnych warunkach. Mogą więc ulegać uszkodzeniom, wynikającym między innymi ze skoków ciśnienia, zmian temperatury, zanieczyszczeń albo po prosto ze zużycia materiałów. A oprócz regeneracji siłowników różnego rodzaju, specjalizujemy się również w ich produkcji na indywidualne zamówienie Klienta.

W zakres naszych usług wchodzi także serwis przewodów hydraulicznych. Naprawiamy i produkujemy węże dostosowane do niemal wszystkich urządzeń dostępnych na polskich rynku. Posiadamy pełny asortyment armatury niezbędnej do prawidłowego działania węży, jesteśmy więc w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Serwis przewodów hydraulicznych - ...

Regeneracja siłowników

Doradztwo techniczne

Obróbka CNC

Gięcie rur CNC«powrót