+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

skontaktuj się z nami!


Hydro-Flex

ul. Przemysłowa 8
73-110 Stargard
biuro@hydro-flex.pl


tel./fax +48 91 562 05 70

godziny otwarcia:

pon. - pt. : 7.00 - 17.00

sobota: 8.00 - 14.00

Zamówienia tel. 91 562 05 70

Serwis węży 24h tel. 665 820 777


Dział Administracji i Rozliczeń

Anna Karpowicz
Starszy Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń
telefon: +48 91 819 00 70
mob.: +48 667 539 663
e-mail: anna.karpowicz@hydro-flex.pl

Dział Handlowy

Sebastian Wiśniewski
Kierownik Działu Handlowego
telefon: +48 91 819 00 71
mob.: +48 661 631 633
e-mail: sebastian.wisniewski@hydro-flex.pl

Piotr Łaziński
Młodszy Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
telefon: +48 91 819 00 73
mob.: +48 723 605 923
e-mail: piotr.lazinski@hydro-flex.pl

Tomasz Skurtys
Młodszy Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
telefon: +48 91 819 00 75
mob.: +48 667 439 663
e-mail: tomasz.skurtys@hydro-flex.pl

Ireneusz Osiadacz
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
telefon: +48 91 819 00 74
mob.: +48 781 566 667
e-mail: ireneusz.osiadacz@hydro-flex.pl

Piotr Szyłobryt
Starszy Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
telefon: +48 91 819 00 78
mob.: +48 603 700 253
e-mail: piotr.szylobryt@hydro-flex.pl

Maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych

Marcin Wójcik
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
telefon: +48 91 819 00 76
mob.: +48 697 401 449
e-mail: marcin.wojcik@hydro-flex.pl

Produkcja siłowników i przewodów hydraulicznych

Piotr Szyłobryt
Starszy Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
telefon: +48 91 819 00 78
mob.: +48 603 700 253
e-mail: piotr.szylobryt@hydro-flex.pl, produkcja@hydro-flex.pl

Dział Zakupów

Joanna Wojciechowska
Młodszy Specjalista ds. Zakupów
telefon: +48 91 819 00 77
mob.: +48 667 320 317
e-mail: joanna.wojciechowska@hydro-flex.pl

Magazyn i zakuwanie węży - Serwis 24h

Antoni Mazur
Brygadzista Magazynu
telefon: +48 91 819 00 86
mob.: +48 665 820 777
e-mail: antoni.mazur@hydro-flex.pl, magazyn@hydro-flex.pl

Skorzystaj z formularza mailowego, by przesłać zapytanie ofertowe:

imię i nazwisko*:

telefon:

e-mail*:

wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.*
8 + 3 =  

* pola wymagane

Wirtualny spacer po Stargardzkim Parku Przemysłowym »