+48 91 562 05 70
   +48 665 820 777

PL | EN
   +48 665 820 777 (24h)

skontaktuj się z nami!


Hydro-Flex

ul. Przemysłowa 8
73-110 Stargard
biuro@hydro-flex.pl


tel./fax +48 91 562 05 70

godziny otwarcia:

pon. - pt. : 7.00 - 17.00

sobota: 8.00 - 14.00

Serwis 24h: +48 665 820 777


Dział Administracji i Rozliczeń

Anna Karpowicz
Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń
telefon: +48 91 819 00 70
mob.: +48 667 539 663
e-mail: anna.karpowicz@hydro-flex.pl

Dział Handlowy

Sebastian Wiśniewski
Kierownik Działu Handlowego
telefon: +48 91 819 00 71
mob.: +48 661 631 633
e-mail: sebastian.wisniewski@hydro-flex.pl

Sławomir Nogalski
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
telefon: +48 91 819 00 75
mob.: +48 667 439 663
e-mail: slawomir.nogalski@hydro-flex.pl

Ireneusz Osiadacz
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
telefon: +48 91 819 00 74
mob.: +48 781 566 667
e-mail: ireneusz.osiadacz@hydro-flex.pl

Piotr Szyłobryt
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
telefon: +48 91 819 00 78
mob.: +48 603 700 253
e-mail: piotr.szylobryt@hydro-flex.pl

Maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych

Marcin Wójcik
Przedstawiciel Handlowy
telefon: +48 91 819 00 76
mob.: +48 697 401 449
e-mail: marcin.wojcik@hydro-flex.pl

Produkcja siłowników hydraulicznych

Krzysztof Wieczorek
Kierownik Produkcji
telefon: +48 91 819 00 79
mob.: +48 667 320 317
e-mail: krzysztof.wieczorek@hydro-flex.pl, produkcja@hydro-flex.pl

Produkcja przewodów hydraulicznych

Piotr Szyłobryt
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
telefon: +48 91 819 00 78
mob.: +48 603 700 253
e-mail: piotr.szylobryt@hydro-flex.pl, produkcja@hydro-flex.pl

Magazyn

Antoni Mazur
Kierownik Magazynu
telefon: +48 91 819 00 86
mob.: +48 667 171 703
e-mail: antoni.mazur@hydro-flex.pl, magazyn@hydro-flex.pl

Skorzystaj z formularza mailowego, by przesłać zapytanie ofertowe:

imię i nazwisko*:

telefon:

e-mail*:

wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.*
6 + 6 =  

* pola wymagane

Wirtualny spacer po Stargardzkim Parku Przemysłowym »