+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2021-07-31

Czym są i jak działają siłowniki hydrauliczne?


Czym są i jak działają siłowniki hydrauliczne?Czym są i jak działają siłowniki hydrauliczne?Czym są i jak działają siłowniki hydrauliczne?
Siłownik hydrauliczny zwany również cylindrem hydraulicznym to tak naprawdę odbiornik energii hydraulicznej, czyli końcowy element układów hydraulicznych. Przeznaczony jest do przenoszenia dużych obciążeń. Siłowniki stosowane są przede wszystkim w pojazdach budowlanych, ale i mniejszych... więcej»

2021-07-31

Jaki wybrać zawór bezpieczeństwa?


Jaki wybrać zawór bezpieczeństwa?Jaki wybrać zawór bezpieczeństwa?Jaki wybrać zawór bezpieczeństwa?
Hydraulika siłowa jest powszechnie wykorzystywana w konstrukcji maszyn i pojazdów, pozwalając na szybkie i sprawne przenoszenie dużej ilości energii zmagazynowanej w używanej cieczy. Nadaje się zarówno do wykonywania zadań wymagających dużej siły, jak i tam, gdzie liczy się tempo reakcj... więcej»

2021-04-23

Profesjonalne usługi naszej firmy


Profesjonalne usługi naszej firmyProfesjonalne usługi naszej firmyProfesjonalne usługi naszej firmy
Nasza firma zajmuje się produkcją profesjonalnych przewodów i siłowników hydraulicznych. Zarówno węże jak i siłowniki wytwarzamy z produktów wysokiej jakości elementów oraz o szerokim zastosowaniu w wielu branżach przemysłowych. W przypadku przewodów mówimy o szerokiej gamie węży w... więcej»