aktualności i wydarzenia


2023-05-29

Jak interpretować oznaczenia na wężach hydraulicznych?


Jak interpretować oznaczenia na wężach hydraulicznych?Jak interpretować oznaczenia na wężach hydraulicznych?Jak interpretować oznaczenia na wężach hydraulicznych?
Węże hydrauliczne wykorzystuje się w górnictwie, rolnictwie, budownictwie i wielu branżach przemysłu. Trudno już wyobrazić sobie bez nich współczesne zakłady produkcyjne. Przewody hydrauliczne stanowią kluczowy element układów hydrauliki siłowej i umożliwiają działanie maszyn róż... więcej»

2023-05-25

Rodzaje zaworów hydraulicznych. Sprawdź jaką rolę pełnią w układzie hydraulicznym!


Rodzaje zaworów hydraulicznych. Sprawdź jaką rolę pełnią w układzie hydraulicznym!Rodzaje zaworów hydraulicznych. Sprawdź jaką rolę pełnią w układzie hydraulicznym!Rodzaje zaworów hydraulicznych. Sprawdź jaką rolę pełnią w układzie hydraulicznym!
Do czego służą zawory hydrauliczne? Zawór hydrauliczny umożliwia regulowanie ciśnienia i przepływu cieczy roboczej znajdującej się w danym układzie hydraulicznym (najczęściej jest to olej hydrauliczny). W zależności od swojego rodzaju zawór może: redukować ciśnienie cieczy regul... więcej»

2023-04-27

Węże hydrauliczne MultiPRESS SUPER 2K


Węże hydrauliczne MultiPRESS SUPER 2KWęże hydrauliczne MultiPRESS SUPER 2KWęże hydrauliczne MultiPRESS SUPER 2K
Nasza kompleksowa oferta węży hydraulicznych marki MultiPRESS oprócz węży typu 1 SN, 2 SN, 1 SC, 2 SC, 4 SP i 4 SH zawiera także węże wzmocnione SUPER 2K. Są to bandażowane węże z dwoma oplotami stalowymi, które: Posiadają podwyższone parametry pracy – mogą pracować na wyższyc... więcej»