+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2022-09-19

Jakie są rodzaje maszyn do produkcji przewodów?


Jakie są rodzaje maszyn do produkcji przewodów?Jakie są rodzaje maszyn do produkcji przewodów?Jakie są rodzaje maszyn do produkcji przewodów?
Urządzenia do produkcji przewodów hydraulicznych mają swoje zastosowanie w branży hydrauliki siłowej a także w przemyśle. Maszyny są wykorzystywane zarówno w firmach produkcyjnych jak i usługowych. Do produkcji przewodów używa się przede wszystkim: Zakuwarki – służą do zakuwa... więcej»

2022-08-31

Ilość oplotów - ważny parametr przy wyborze węża hydraulicznego


Ilość oplotów - ważny parametr przy wyborze węża hydraulicznegoIlość oplotów - ważny parametr przy wyborze węża hydraulicznegoIlość oplotów - ważny parametr przy wyborze węża hydraulicznego
Wewnętrzna warstwa węża zbudowana jest z syntetycznej gumy odpornej na olej oraz ze stalowych wzmocnień tzw. oplotów stalowych. Wybierając wąż z oplotem stalowym należy zwrócić uwagę na liczbę oplotów znajdujących się w wewnętrznej warstwie węża. Najczęściej spotyka się węże ... więcej»

2022-08-30

Węże hydrauliczne w górnictwie


Węże hydrauliczne w górnictwieWęże hydrauliczne w górnictwieWęże hydrauliczne w górnictwie
Węże hydrauliczne są wykorzystywane w maszynach górniczych, takich jak ładowarki, przenośniki, wywrotki i maszyny wyciągowe. Przewody te stosuje się do przepływu wodnych olejów, wody, olejów mineralnych i roślinnych oraz tych wyprodukowanych na bazie glikolu, poliglikolu i estrów synte... więcej»