aktualności i wydarzenia


2018-04-30

Sprzedaż hurtowa elementów hydrauliki siłowej


Sprzedaż hurtowa elementów hydrauliki siłowejSprzedaż hurtowa elementów hydrauliki siłowejSprzedaż hurtowa elementów hydrauliki siłowej
Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową elementów hydrauliki siłowej. Wśród naszej bogatej oferty znajdą Państwo elementy takie jak: szybkozłącza hydrauliczne: wtykane, skręcane i suchoodcinające z gwintami metrycznymi oraz calowymi elementy złączne, w tym złącza oraz przyłącza... więcej»

2018-04-28

Zakuwanie przewodów hydraulicznych


Zakuwanie przewodów hydraulicznychZakuwanie przewodów hydraulicznychZakuwanie przewodów hydraulicznych
Zaktualizowano 24.04.2023 Od początku działalności naszej firmy stawiamy na profesjonalny serwis z zakresu hydrauliki siłowej. Do jednej z wykonywanych przez nas usług należy zakuwanie węży hydraulicznych. Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych to nasza codzienność. Zakuwamy na na... więcej»

2018-03-21

Autoryzowany dystrybutor firmy Uniflex


Autoryzowany dystrybutor firmy UniflexAutoryzowany dystrybutor firmy UniflexAutoryzowany dystrybutor firmy Uniflex
Zaktualizowano 24.04.2023 Nasza firma od wielu lat jest Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych marki UNIFLEX. W naszej ofercie znajdziecie więc wszystkie maszyny produkowane przez tą firmę. Są to: zakuwarki ręczne zakuwarki serwisowe zakuwarki przemys... więcej»

2018-03-14

Węże MultiPRESS


Węże MultiPRESSWęże MultiPRESSWęże MultiPRESS
Zaktualizowano 28.03.2023 Węże hydrauliczne MultiPRESS to kompleksowa gama węży hydraulicznych na którą składają się węże typu: 1SN, 2SN, 1SC, 2SC, 4SP, 4SH oraz węże wzmocnione SUPER 2K. Jest to nasza własna marka. Węże te znajdują zastosowanie w układach hydraulicznych wszelkieg... więcej»

2018-02-28

Węże do pneumatyki


Węże do pneumatykiWęże do pneumatykiWęże do pneumatyki
Pneumatyka, jako nauka, zajmuje się praktycznym wykorzystywaniem urządzeń, w których jako nośnika energii i informacji używa czynnika roboczego w postaci sprężonego powietrza. Nasza firma również zajmuje się zagadnieniami pneumatyki i na swoim wyposażeniu posiada szeroką gamę węż... więcej»

2018-02-22

Serwis i doradztwo


Serwis i doradztwoSerwis i doradztwoSerwis i doradztwo
Jako producent przewodów i siłowników hydraulicznych posiadamy szeroką bazę elementów z zakresu hydrauliki siłowej. Ponadto nasza wykwalifikowana kadra pracownicza służy Państwu niezbędną wiedzą i pomocą w przypadku zakupu elementów hydraulicznych w naszej firmie. Dodatkowo w przypa... więcej»