+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2018-02-22

Serwis i doradztwo


Serwis i doradztwoSerwis i doradztwoSerwis i doradztwo
Jako producent przewodów i siłowników hydraulicznych posiadamy szeroką bazę elementów z zakresu hydrauliki siłowej. Ponadto nasza wykwalifikowana kadra pracownicza służy Państwu niezbędną wiedzą i pomocą w przypadku zakupu elementów hydraulicznych w naszej firmie. Dodatkowo w przypa... więcej»

2018-02-16

Maszyny do produkcji węży hydraulicznych


Maszyny do produkcji węży hydraulicznychMaszyny do produkcji węży hydraulicznychMaszyny do produkcji węży hydraulicznych
Nasza firma zajmuje się produkcją przewodów hydraulicznych jak i sprzedażą maszyn do ich produkcji. Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn firmy Uniflex, których jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem. Maszyny te należą do najbardziej znanych i wytrzymałych maszyn w hydraulice siłowej. Nie... więcej»

2018-01-31

Zastosowanie hydrauliki siłowej


Zastosowanie hydrauliki siłowejZastosowanie hydrauliki siłowejZastosowanie hydrauliki siłowej
Hydraulika siłowa ma bardzo duże zastosowanie w przemyśle. Również przemysł samochodowy czerpie korzyści z jej dobrodziejstwa. Należy wspomnieć o pracy układu chłodzenia, który funkcjonuje za pomocą znajdującej się przy silniku pompy, którą przepływa woda lub glikol etylenowy, a na... więcej»