aktualności i wydarzenia


2018-01-31

Zastosowanie hydrauliki siłowej


Zastosowanie hydrauliki siłowejZastosowanie hydrauliki siłowejZastosowanie hydrauliki siłowej
Hydraulika siłowa ma bardzo duże zastosowanie w przemyśle. Również przemysł samochodowy czerpie korzyści z jej dobrodziejstwa. Należy wspomnieć o pracy układu chłodzenia, który funkcjonuje za pomocą znajdującej się przy silniku pompy, którą przepływa woda lub glikol etylenowy, a na... więcej»

2018-01-22

Różnorodność węży hydraulicznych


Różnorodność węży hydraulicznychRóżnorodność węży hydraulicznychRóżnorodność węży hydraulicznych
Nasza firma w swojej ofercie posiada szeroki wybór węży hydraulicznych i przemysłowych. Od początku swojej działalności postawiliśmy na współpracę z renomowanymi światowej marki producentami węży do hydrauliki siłowej takimi jak Vitillo, Gates, Exitflex i Eaton. Dzięki produktom najw... więcej»

2017-12-13

Pomagamy - „Szlachetna Paczka“


Pomagamy - „Szlachetna Paczka“Pomagamy - „Szlachetna Paczka“Pomagamy - „Szlachetna Paczka“
Nasza firma wraz z pracownikami wzięła czynny udział w akcji „Szlachetna Paczka“. Zorganizowaliśmy wspaniałą zbiórkę rzeczy i prezentów dla osób potrzebujących pilnego wsparcia w szczególności w okresie świątecznym. Cieszymy się, że nasza pomoc dotrze do wybranej rodziny i p... więcej»

2017-11-24

Tuleje zaciskowe w naszej ofercie


Tuleje zaciskowe w naszej ofercieTuleje zaciskowe w naszej ofercieTuleje zaciskowe w naszej ofercie
Oferta hydrauliki siłowej to także tuleje zaciskowe, które służą do zaciskania końcówek w wężach hydraulicznych i przemysłowych. Tuleje wykonane są ze stali nierdzewnej i stali ocynkowanej. Polecane produkty to asortyment renomowanych włoskich producentów - Vitillo i Rastelli Raccordi.... więcej»

2017-10-27

Siłowniki hydrauliczne to nasza specjalność


Siłowniki hydrauliczne to nasza specjalnośćSiłowniki hydrauliczne to nasza specjalnośćSiłowniki hydrauliczne to nasza specjalność
Nasza firma zajmuje się produkcją i regeneracją siłowników hydraulicznych. Produkujemy siłowniki jednostronnego i dwustronnego działania z użyciem najwyższej jakości produktów pręty i rury oraz inne elementy. Czasami zdarza się, że siłowniki hydrauliczne pracujące w bardzo trudnyc... więcej»

2017-08-28

AGRO SHOW 2017


AGRO SHOW 2017 AGRO SHOW 2017 AGRO SHOW 2017
Szanowni Państwo Miło nam Państwa zaprosić na XIX Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW 2017 w miejscowości Bednary k. Poznania, gmina Pobiedziska. Wystawa odbędzie się w dniach 22-25 września 2017 roku. Nasza firma weźmie czynny udział jako wystawca i tym samym wszystkich zaint... więcej»