aktualności i wydarzenia


2017-08-28

AGRO SHOW 2017


AGRO SHOW 2017 AGRO SHOW 2017 AGRO SHOW 2017
Szanowni Państwo Miło nam Państwa zaprosić na XIX Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW 2017 w miejscowości Bednary k. Poznania, gmina Pobiedziska. Wystawa odbędzie się w dniach 22-25 września 2017 roku. Nasza firma weźmie czynny udział jako wystawca i tym samym wszystkich zaint... więcej»

2017-07-24

Elementy do produkcji siłowników hydraulicznych


Elementy do produkcji siłowników hydraulicznychElementy do produkcji siłowników hydraulicznychElementy do produkcji siłowników hydraulicznych
Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją siłowników hydraulicznych. Produkujemy siłowniki hydrauliczne jednostronnego i dwustronnego działania zgodnie z potrzebami naszych klientów. Do naszej produkcji potrzebujemy niezbędnych elementów takich jak: końcówki siłowników dła... więcej»

2017-06-27

Systemy mocowań do przewodów hydraulicznych


Systemy mocowań do przewodów hydraulicznychSystemy mocowań do przewodów hydraulicznychSystemy mocowań do przewodów hydraulicznych
Firma Hydro-Flex oferuje naszym klientom systemy mocowań do rur i przewodów hydraulicznych. Systemy te stosowane są do instalacji rur, przewodów i kabli. Instalacje te zyskają na przejrzystości, funkcjonalności i wytrzymałości. Systemy wykorzystywane są w różnych dziedzinach przemysłu.... więcej»