aktualności i wydarzenia


2017-07-24

Elementy do produkcji siłowników hydraulicznych


Elementy do produkcji siłowników hydraulicznychElementy do produkcji siłowników hydraulicznychElementy do produkcji siłowników hydraulicznych
Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją siłowników hydraulicznych. Produkujemy siłowniki hydrauliczne jednostronnego i dwustronnego działania zgodnie z potrzebami naszych klientów. Do naszej produkcji potrzebujemy niezbędnych elementów takich jak: końcówki siłowników dła... więcej»

2017-06-27

Systemy mocowań do przewodów hydraulicznych


Systemy mocowań do przewodów hydraulicznychSystemy mocowań do przewodów hydraulicznychSystemy mocowań do przewodów hydraulicznych
Firma Hydro-Flex oferuje naszym klientom systemy mocowań do rur i przewodów hydraulicznych. Systemy te stosowane są do instalacji rur, przewodów i kabli. Instalacje te zyskają na przejrzystości, funkcjonalności i wytrzymałości. Systemy wykorzystywane są w różnych dziedzinach przemysłu.... więcej»

2017-05-22

Serwis przewodów hydraulicznych


Serwis przewodów hydraulicznychSerwis przewodów hydraulicznychSerwis przewodów hydraulicznych
Nasz zakład to prężnie działający warsztat z dobrze zaopatrzonym zapleczem w elementy hydrauliki siłowej. Zależy nam na sprawnym serwisie przewodów hydraulicznych. W tym celu zgromadziliśmy niezbędny asortyment taki jak: węże jedno, dwu i cztero oplotowe. zakucia z gwintami zewnę... więcej»

2017-04-20

Szeroka oferta produktów UNIFLEX


Szeroka oferta produktów UNIFLEXSzeroka oferta produktów UNIFLEXSzeroka oferta produktów UNIFLEX
Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem firmy Uniflex. Firma Uniflex to niemiecki producent maszyn do produkcji węży hydraulicznych takich jak: zakuwarki do węży hydraulicznych skórowarki do węży hydraulicznych przecinarki do węży hydraulicznych. Nasza oferta zawiera równie... więcej»

2017-02-17

Zawór hydrauliczny


Zawór hydraulicznyZawór hydraulicznyZawór hydrauliczny
Zawory hydrauliczne występujące w układach hydraulicznych mają różne zadania a dzielimy je na trzy grupy: zawory sterujące kierunkiem przepływu: to najczęściej spotykane zawory w układach hydraulicznych. Do tego typu zaliczamy rozdzielacze hydrauliczne i zawory odcinające; zawory s... więcej»

2017-01-12

Siłowniki hydrauliczne


Siłowniki hydrauliczneSiłowniki hydrauliczneSiłowniki hydrauliczne
Nasz zakład hydrauliki siłowej zajmuje się produkcją i regeneracją siłowników hydraulicznych, zwanych cylindrami hydraulicznymi. Produkowane przez nas siłowniki mają uniwersalne zastosowanie w napędach hydraulicznych maszyn i urządzeń stacjonarnych, a także mobilnych. Siłowniki hyd... więcej»