aktualności i wydarzenia


2016-12-15

Ręczne prasy do przewodów niskociśnieniowych


Ręczne prasy do przewodów niskociśnieniowychRęczne prasy do przewodów niskociśnieniowychRęczne prasy do przewodów niskociśnieniowych
Nasza firma oferuje Państwu najlepszej jakości maszyny do produkcji węży hydraulicznych oraz najwyższej klasy ręczne prasy do przewodów niskociśnieniowych. Nasza oferta zawiera następujące modele pras: UPS1: pracuje w zakresie DN 1-16, punkt nacisku - 6, maksymalna średnica wewnętrz... więcej»

2016-11-04

Zakucia do węży hydraulicznych


Zakucia do węży hydraulicznychZakucia do węży hydraulicznychZakucia do węży hydraulicznych
Nasza oferta to szeroki wybór zakuć do węży hydraulicznych. Nasi klienci mają możliwość zakupu najlepszych węży hydraulicznych wraz z zakuciami. W skład naszej szerokiej oferty wchodzą m.in. następujące zakucia do węży: zakucia z gwintami metrycznymi (DKL, DKOL, DKS, DKOS, CEL, ... więcej»

2016-10-12

Przegląd maszyn do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki firmy Uniflex


Przegląd maszyn do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki firmy UniflexPrzegląd maszyn do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki firmy UniflexPrzegląd maszyn do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki firmy Uniflex
Nasz zakład hydrauliki siłowej oferuje Państwu maszyny do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki do węży hydraulicznych renomowanej firmy Uniflex. W skład naszej oferty wchodzą następujące modele zakuwarek do węży hydraulicznych firmy Uniflex: S1M: ręczna zakuwarka o wadze 15... więcej»

2016-09-27

Nowa marka w naszej ofercie - EATON


Nowa marka w naszej ofercie - EATONNowa marka w naszej ofercie - EATONNowa marka w naszej ofercie - EATON
Szanowni Klienci, Chcielibyśmy Państwa poinformować, że od kilku miesięcy jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Eaton. Eaton Hydraulics Group jest światowym liderem dostarczającym produkty i rozwiązania dla hydrauliki siłowej. Stosowane na różnych rynkach, od wydobywczego po roln... więcej»

2016-08-15

Węże do sprężonego powietrza


Węże do sprężonego powietrzaWęże do sprężonego powietrzaWęże do sprężonego powietrza
Sprężone powietrze to powietrze utrzymywane pod pewnym ciśnieniem, wyższym niż ciśnienie atmosferyczne. Sprężone powietrze ma duże zastosowanie w pneumatyce, gdzie zmniejsza awaryjność systemów oraz wydłuża żywotność eksploatowanych urządzeń. Używa się go również w układach, ... więcej»

2016-08-08

Doradztwo techniczne w zakresie hydrauliki siłowej


Doradztwo techniczne w zakresie hydrauliki siłowejDoradztwo techniczne w zakresie hydrauliki siłowejDoradztwo techniczne w zakresie hydrauliki siłowej
Nasza firma świadczy usługi w zakresie hydrauliki siłowej oraz służy doradztwem technicznym w tym zakresie. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza służy Państwu wieloletnim doświadczeniem zawodowym, odpowie na każde techniczne zapytanie i z wielką uwagą podejdzie do danego problemu. Nas... więcej»