aktualności i wydarzenia


2016-09-27

Nowa marka w naszej ofercie - EATON


Nowa marka w naszej ofercie - EATONNowa marka w naszej ofercie - EATONNowa marka w naszej ofercie - EATON
Szanowni Klienci, Chcielibyśmy Państwa poinformować, że od kilku miesięcy jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Eaton. Eaton Hydraulics Group jest światowym liderem dostarczającym produkty i rozwiązania dla hydrauliki siłowej. Stosowane na różnych rynkach, od wydobywczego po roln... więcej»

2016-08-15

Węże do sprężonego powietrza


Węże do sprężonego powietrzaWęże do sprężonego powietrzaWęże do sprężonego powietrza
Sprężone powietrze to powietrze utrzymywane pod pewnym ciśnieniem, wyższym niż ciśnienie atmosferyczne. Sprężone powietrze ma duże zastosowanie w pneumatyce, gdzie zmniejsza awaryjność systemów oraz wydłuża żywotność eksploatowanych urządzeń. Używa się go również w układach, ... więcej»

2016-08-08

Doradztwo techniczne w zakresie hydrauliki siłowej


Doradztwo techniczne w zakresie hydrauliki siłowejDoradztwo techniczne w zakresie hydrauliki siłowejDoradztwo techniczne w zakresie hydrauliki siłowej
Nasza firma świadczy usługi w zakresie hydrauliki siłowej oraz służy doradztwem technicznym w tym zakresie. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza służy Państwu wieloletnim doświadczeniem zawodowym, odpowie na każde techniczne zapytanie i z wielką uwagą podejdzie do danego problemu. Nas... więcej»