aktualności i wydarzenia


2016-07-14

Produkcja przewodów hydraulicznych


Produkcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznych
Nasz zakład zajmuje się profesjonalną produkcją przewodów hydraulicznych wysoko, średnio i niskociśnieniowych o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Dysponujemy pełnym parkiem maszynowym do takiej produkcji przewodów hydraulicznych. Posiadamy wszystkie typy zakuć do sprzę... więcej»

2016-06-10

Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych


Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych
Zaktualizowano 24.04.2023 Zakuwarka ręczna marki UNIFLEX model S2 M do węży hydraulicznych to idealne rozwiązanie dla właścicieli warsztatów i mobilnych ekip serwisowych. Niezawodna, lekka i kompaktowa maszyna w terenie to już połowa sukcesu. Dlatego w kilku słowach przybliżymy Wam naj... więcej»

2016-05-11

Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość


Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość
Nasza propozycja węży hydraulicznych skierowana do Państwa, to jedna z najlepszych ofert węży hydraulicznych na rynku. Proponujemy Państwu węże hydrauliczne jednego z czołowych producentów zakuć, tuleji, węży oraz elementów złącznych – włoskiej firmy Vitillo. Posiadamy najnowsze i... więcej»