aktualności i wydarzenia


2016-07-14

Produkcja przewodów hydraulicznych


Produkcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznych
Nasz zakład zajmuje się profesjonalną produkcją przewodów hydraulicznych wysoko, średnio i niskociśnieniowych o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Dysponujemy pełnym parkiem maszynowym do takiej produkcji przewodów hydraulicznych. Posiadamy wszystkie typy zakuć do sprzę... więcej»

2016-06-10

Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych


Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych
Zaktualizowano 24.04.2023 Zakuwarka ręczna marki UNIFLEX model S2 M do węży hydraulicznych to idealne rozwiązanie dla właścicieli warsztatów i mobilnych ekip serwisowych. Niezawodna, lekka i kompaktowa maszyna w terenie to już połowa sukcesu. Dlatego w kilku słowach przybliżymy Wam naj... więcej»

2016-05-11

Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość


Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość
Nasza propozycja węży hydraulicznych skierowana do Państwa, to jedna z najlepszych ofert węży hydraulicznych na rynku. Proponujemy Państwu węże hydrauliczne jednego z czołowych producentów zakuć, tuleji, węży oraz elementów złącznych – włoskiej firmy Vitillo. Posiadamy najnowsze i... więcej»

2016-04-08

Maszyny do produkcji węży hydraulicznych


Maszyny do produkcji węży hydraulicznych Maszyny do produkcji węży hydraulicznych Maszyny do produkcji węży hydraulicznych
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także maszyny do produkcji węży hydraulicznych, takie jak: zakuwarki skórowarki przecinarki. Oferujemy Państwu maszyny najwyższej jakości niemieckiej firmy Uniflex. Firma Uniflex specjalizuje się z produkcji najlepszych maszyn związanych z... więcej»

2016-03-22

Regeneracja siłowników hydraulicznych


Regeneracja siłowników hydraulicznychRegeneracja siłowników hydraulicznychRegeneracja siłowników hydraulicznych
W naszej ofercie znajdą Państwo usługę remontu i regeneracji siłowników hydraulicznych oraz wymiany na nowe siłowniki. Regeneracja wymaga wiedzy i doświadczenia oraz zaplecza technicznego. Nasz zakład zajmuje się także produkcją nowych siłowników jednostronnego i dwustronnego działani... więcej»

2016-02-24

Węże hydrauliczne Vitillo Premier


Węże hydrauliczne Vitillo PremierWęże hydrauliczne Vitillo PremierWęże hydrauliczne Vitillo Premier
Zaktualizowano 08.05.2023 W naszej ofercie znajdziecie wzmocniony wąż hydrauliczny PREMIER 2SC produkowany przez znaną na całym świecie i gwarantującą jakość premium włoską firmę Vitillo. Hydro-Flex ma zaszczyt być jedynym Autoryzowanym Dystrybutorem węży i zakuć Vitillo w Polsce.... więcej»