aktualności i wydarzenia


2015-10-23

Węże hydrauliczne Exitflex z aprobatą MSHA


Węże hydrauliczne Exitflex z aprobatą MSHAWęże hydrauliczne Exitflex z aprobatą MSHAWęże hydrauliczne Exitflex z aprobatą MSHA
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że jeden z naszych głównych dostawców węży EXITFLEX uzyskał aprobatę MSHA (Mine Safety and Health Administration), dotyczy ona węży hydraulicznych 1SN i 2SN. Węże hydrauliczne posiadające dopuszczenie MSHA są zgodne z obowiązującymi normami be... więcej»

2015-10-08

Nowe logo Vitillo Group


Nowe logo Vitillo GroupNowe logo Vitillo GroupNowe logo Vitillo Group
Prezentujemy nowe logo naszego partnera handlowego VITILLO. Jednocześnie informujemy, że logo na wężach hydraulicznych Teknohose również zostanie zastąpione na logo Vitillo. Vitillo to włoski producent najwyższej jakości zakuć oraz tulejek do węży hydraulicznych, który istnieje na ry... więcej»

2015-06-11

Nasi partnerzy handlowi


Nasi partnerzy handlowiNasi partnerzy handlowiNasi partnerzy handlowi
Z przyjemnością przedstawiamy naszych partnerów handlowych. Są to znani europejscy producenci posiadający wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość produkowanych towarów. Nasi główni dostawcy zakuć do węży oraz elementów złącznych to VITILLO oraz... więcej»