aktualności i wydarzenia


2015-10-08

Nowe logo Vitillo Group


Nowe logo Vitillo GroupNowe logo Vitillo GroupNowe logo Vitillo Group
Prezentujemy nowe logo naszego partnera handlowego VITILLO. Jednocześnie informujemy, że logo na wężach hydraulicznych Teknohose również zostanie zastąpione na logo Vitillo. Vitillo to włoski producent najwyższej jakości zakuć oraz tulejek do węży hydraulicznych, który istnieje na ry... więcej»

2015-06-11

Nasi partnerzy handlowi


Nasi partnerzy handlowiNasi partnerzy handlowiNasi partnerzy handlowi
Z przyjemnością przedstawiamy naszych partnerów handlowych. Są to znani europejscy producenci posiadający wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość produkowanych towarów. Nasi główni dostawcy zakuć do węży oraz elementów złącznych to VITILLO oraz... więcej»

2014-04-04

Zakuwarki do węży. Promocja na pakiet maszyn.


Zakuwarki do węży. Promocja na pakiet maszyn.Zakuwarki do węży. Promocja na pakiet maszyn.Zakuwarki do węży. Promocja na pakiet maszyn.
Specjalna oferta na pakiet urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych. Kupując pakiet trzech maszyn: zakuwarka do węży przecinarka skórowarka otrzymasz specjalny rabat na wszystkie urządzenia. Dodatkowo dla klientów, którzy zakupią pakiet maszyn oferujemy preferencyjne ceny na... więcej»

2014-03-11

Węże hydrauliczne Teknohose typu 1SN 2SN


Węże hydrauliczne Teknohose typu 1SN 2SNWęże hydrauliczne Teknohose typu 1SN 2SNWęże hydrauliczne Teknohose typu 1SN 2SN
Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o węże hydrauliczne włoskiej firmy TeknoHose (grupa VITILLO) typu 1SN oraz 2SN. Węże charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym brandem. W celu uzysk... więcej»

2013-09-18

Barzkowice 2013


Barzkowice 2013Barzkowice 2013Barzkowice 2013
W dniach 6-8 września 2013 odbyły się XXVI Barzkowickie Targi Rolne AGRO POMERANIA. Wśród ponad 400 wystawców znalazła się również i nasza firma. Głównym motywem z którym wystąpiliśmy w tym roku, to przedstawienie maszyn i urządzeń firmy UNIFLEX, której jesteśmy oficjalnym dystryb... więcej»

2010-03-01

Węże hydrauliczne EXITFLEX


Węże hydrauliczne EXITFLEXWęże hydrauliczne EXITFLEXWęże hydrauliczne EXITFLEX
Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z renomowaną szwajcarską firmą EXITFLEX, znaną to tej pory głównie z produkcji węży oraz dysz malarskich. Firma posiada oddziały w 11 krajach. W 2009 roku nastąpiło połączenie firm Exitflex ora... więcej»