+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2017-03-31

Pneumatyka na portalu


Pneumatyka na portaluPneumatyka na portaluPneumatyka na portalu
W tym miesiącu zamieściliśmy artykuł poświęcony urządzeniom pneumatycznym takim jak: siłownik pneumatyczny, silnik pneumatyczny oraz muskuł pneumatyczny. Opisujemy ich zadania i zastosowanie. Zapraszamy do czytania naszej nowej kategorii na blogu - poradniki. Postaramy się radzić Pań... więcej»

2017-03-23

Bezszwowe rury precyzyjne (hydrauliczne)


Bezszwowe rury precyzyjne (hydrauliczne)Bezszwowe rury precyzyjne (hydrauliczne)Bezszwowe rury precyzyjne (hydrauliczne)
Bezszwowe rury precyzyjne (hydrauliczne) to kolejna nasza stała pozycja w ofercie hydrauliki siłowej. Bezszwowe rury precyzyjne wykonane są ze stali nierdzewnej oraz węglowej - czarne i cynkowane. W ciągłej sprzedaży oferujemy rury precyzyjne w zakresie średnic od 6mm do 42mm o różnych gru... więcej»

2017-03-09

Rodzielacze hydrauliczne


Rodzielacze hydrauliczneRodzielacze hydrauliczneRodzielacze hydrauliczne
Rozdzielacz hydrauliczny służy do ustalenia kierunku przepływu cieczy w układach hydraulicznych i pozwala m.in. na odciążenie pompy podczas przestojów. W naszej ofertcie posiadamy rozdzielacze hydrauliczne monoblokowe jedno i wielosekcyjne oraz suwakowe. Rodzielacze mogą być sterowane:... więcej»