+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2017-07-11

XII edycja Maratonu MTB dookoła Jeziora Miedwie


XII edycja Maratonu MTB dookoła Jeziora MiedwieXII edycja Maratonu MTB dookoła Jeziora MiedwieXII edycja Maratonu MTB dookoła Jeziora Miedwie
Pragniemy poinformować, że 22 lipca 2017 roku odbędzie się XII edycja Maratonu MTB dookoła Jeziora Miedwie. W maratonie mogą wziąć udział zarówno dorośli rowerzyści jak i dzieci za zgodą swoich rodziców. Trasa biegnie wokół Jeziora Miedwie. Linia startu i mety to promenada przy Amfit... więcej»

2017-06-30

Pojęcia pneumatyczne na portalu


Pojęcia pneumatyczne na portaluPojęcia pneumatyczne na portaluPojęcia pneumatyczne na portalu
Na naszym portalu hydrauliki siłowej zamieściliśmy kilka pojęć związanych z pneumatyką. Wymieniamy takie pojęcia takie jak: pnuematyka, układ pneumatyczny, napęd pneumatyczny, sterowanie pnematyczne, przepływ, zawór pneumatyczny itp. Polecamy. Ponadto piszemy także o czynniku roboczy... więcej»

2017-06-27

Systemy mocowań do przewodów hydraulicznych


Systemy mocowań do przewodów hydraulicznychSystemy mocowań do przewodów hydraulicznychSystemy mocowań do przewodów hydraulicznych
Firma Hydro-Flex oferuje naszym klientom systemy mocowań do rur i przewodów hydraulicznych. Systemy te stosowane są do instalacji rur, przewodów i kabli. Instalacje te zyskają na przejrzystości, funkcjonalności i wytrzymałości. Systemy wykorzystywane są w różnych dziedzinach przemysłu.... więcej»