+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2017-06-27

Systemy mocowań do przewodów hydraulicznych


Systemy mocowań do przewodów hydraulicznychSystemy mocowań do przewodów hydraulicznychSystemy mocowań do przewodów hydraulicznych
Firma Hydro-Flex oferuje naszym klientom systemy mocowań do rur i przewodów hydraulicznych. Systemy te stosowane są do instalacji rur, przewodów i kabli. Instalacje te zyskają na przejrzystości, funkcjonalności i wytrzymałości. Systemy wykorzystywane są w różnych dziedzinach przemysłu.... więcej»

2017-06-23

Pompy hydrauliczne


Pompy hydrauliczne Pompy hydrauliczne Pompy hydrauliczne
Nasza firma poleca Państwu pompy hydrauliczne przeznaczone do pracy w przemyśle, budownictwie, jak i w rolnictwie. Podstawowa oferta zawiera następujące rodzaje pomp: zębate tłoczkowe. Zastosowanie pomp hydraulicznych jest wszechstronne i mogą być stosowane do: maszyn drogowy... więcej»

2017-05-31

Oferta naszej firmy na portalu


Oferta naszej firmy na portaluOferta naszej firmy na portaluOferta naszej firmy na portalu
Nasza szeroka oferta zakuć do węży hydraulicznych została zamieszczona na portalu hydrauliki siłowej. Przedstawiamy pełną ofertę zakuć, tulei czy zakuć typu Interlock. Zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu i zapoznania się z naszą wszechstronną ofertą. Polecamy także artykuł o... więcej»