+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2016-10-31

Mechanika płynów, przepływ, to nowe zagadnienia na naszym blogu hydrauliki siłowej


Mechanika płynów, przepływ, to nowe zagadnienia na naszym blogu hydrauliki siłowejMechanika płynów, przepływ, to nowe zagadnienia na naszym blogu hydrauliki siłowejMechanika płynów, przepływ, to nowe zagadnienia na naszym blogu hydrauliki siłowej
Nasz blog hydrauliki siłowej zamieścił nowe zagadnienia związane z mechaniką płynów i przepływem. Wyjaśniamy oba pojęcia osobom zainteresowanym wiedzą z tego zakresu. Ponadto zamieściliśmy opis naszej działalności na blogu poświęconemu zagadnieniom hydrauliki siłowej - hydroblog... więcej»

2016-10-20

Armatura do węży


Armatura do wężyArmatura do wężyArmatura do węży
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór węży hydraulicznych i przemysłowych oraz armaturę do tych węży. W skład tej armatury wchodzą między innymi: zakucia do węży hydraulicznych od DN05 do DN50 z gwintami metrycznymi, calowymi BSP, UNF oraz ORFS tuleje do węży hydraulicz... więcej»

2016-10-12

Przegląd maszyn do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki firmy Uniflex


Przegląd maszyn do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki firmy UniflexPrzegląd maszyn do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki firmy UniflexPrzegląd maszyn do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki firmy Uniflex
Nasz zakład hydrauliki siłowej oferuje Państwu maszyny do zakuwania węży hydraulicznych - zakuwarki do węży hydraulicznych renomowanej firmy Uniflex. W skład naszej oferty wchodzą następujące modele zakuwarek do węży hydraulicznych firmy Uniflex: S1M: ręczna zakuwarka o wadze 15... więcej»