aktualności i wydarzenia


2018-02-28

Węże do pneumatyki


Węże do pneumatykiWęże do pneumatykiWęże do pneumatyki
Pneumatyka, jako nauka, zajmuje się praktycznym wykorzystywaniem urządzeń, w których jako nośnika energii i informacji używa czynnika roboczego w postaci sprężonego powietrza. Nasza firma również zajmuje się zagadnieniami pneumatyki i na swoim wyposażeniu posiada szeroką gamę węż... więcej»

2018-02-22

Serwis i doradztwo


Serwis i doradztwoSerwis i doradztwoSerwis i doradztwo
Jako producent przewodów i siłowników hydraulicznych posiadamy szeroką bazę elementów z zakresu hydrauliki siłowej. Ponadto nasza wykwalifikowana kadra pracownicza służy Państwu niezbędną wiedzą i pomocą w przypadku zakupu elementów hydraulicznych w naszej firmie. Dodatkowo w przypa... więcej»

2018-02-16

Maszyny do produkcji węży hydraulicznych


Maszyny do produkcji węży hydraulicznychMaszyny do produkcji węży hydraulicznychMaszyny do produkcji węży hydraulicznych
Nasza firma zajmuje się produkcją przewodów hydraulicznych jak i sprzedażą maszyn do ich produkcji. Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn firmy Uniflex, których jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem. Maszyny te należą do najbardziej znanych i wytrzymałych maszyn w hydraulice siłowej. Nie... więcej»