+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2016-09-29

Portal hydrauliki siłowej poleca nowe zagadnienia


Portal hydrauliki siłowej poleca nowe zagadnienia Portal hydrauliki siłowej poleca nowe zagadnienia Portal hydrauliki siłowej poleca nowe zagadnienia
Wrześniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej hydroblog.pl publikuje nowe zagadnienia związane z branżą hydrauliki siłowej i pneumatyki. Pierwszym zagadnieniem jest wyjaśnienie pojęcia tłoka oraz wymieniamy jego rodzaje. Drugim zagadnieniem na naszym portalu jest urządzenie wykonawcze. Tru... więcej»

2016-09-27

Nowa marka w naszej ofercie - EATON


Nowa marka w naszej ofercie - EATONNowa marka w naszej ofercie - EATONNowa marka w naszej ofercie - EATON
Szanowni Klienci, Chcielibyśmy Państwa poinformować, że od kilku miesięcy jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Eaton. Eaton Hydraulics Group jest światowym liderem dostarczającym produkty i rozwiązania dla hydrauliki siłowej. Stosowane na różnych rynkach, od wydobywczego po roln... więcej»

2016-09-22

Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..


Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..
Szanowni Państwo W dniach 18-20 października 2016 roku nasza firma weźmie czynny udział, jako wystawca, w XI Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowań i Napędów HaPeS. W związku z naszym uczestnictwem przedstawiamy mapkę targów na której będzie można odszukać nasze ... więcej»