aktualności i wydarzenia


2023-03-01

Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?


Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?
Węże hydrauliczne służą do przesyłu mediów roboczych, jakimi są oleje hydrauliczne, smary czy też woda. Węże zasilają maszynę w moc poprzez odbieranie cieczy z pompy hydraulicznej i kierowanie jej do innych elementów układu hydraulicznego, takich jak rozdzielacze czy siłowniki. Węż... więcej»

2023-02-27

Węże hydrauliczne polecane do maszyn budowlanych


Węże hydrauliczne polecane do maszyn budowlanychWęże hydrauliczne polecane do maszyn budowlanychWęże hydrauliczne polecane do maszyn budowlanych
Układy hydrauliki siłowej stanowią kluczowy element maszyn. Nie tylko tych przemysłowych, wykorzystywanych w zakładach produkcyjnych czy też maszyn rolniczych. Bez hydrauliki siłowej nie mogłyby funkcjonować również maszyny budowlane, takie jak dźwigi, koparki i wywrotki. Do ich działan... więcej»

2023-02-23

Końcówki z gwintem metrycznym – seria lekka


Końcówki z gwintem metrycznym – seria lekka Końcówki z gwintem metrycznym – seria lekka Końcówki z gwintem metrycznym – seria lekka
Zakucia z gwintem metrycznym cechuje 24° stożek. Końcówki metryczne znajdują swoje zastosowanie w branży rolniczej, w maszynach polskich i wschodnio-europejskich. Końcówki w serii lekkiej stosujemy na niższe ciśnienia robocze, dokładnie na ciśnienia do 250 bar. Wyróżniamy następujące... więcej»