aktualności i wydarzenia


2023-05-25

Rodzaje zaworów hydraulicznych. Sprawdź jaką rolę pełnią w układzie hydraulicznym!


Rodzaje zaworów hydraulicznych. Sprawdź jaką rolę pełnią w układzie hydraulicznym!Rodzaje zaworów hydraulicznych. Sprawdź jaką rolę pełnią w układzie hydraulicznym!Rodzaje zaworów hydraulicznych. Sprawdź jaką rolę pełnią w układzie hydraulicznym!
Do czego służą zawory hydrauliczne? Zawór hydrauliczny umożliwia regulowanie ciśnienia i przepływu cieczy roboczej znajdującej się w danym układzie hydraulicznym (najczęściej jest to olej hydrauliczny). W zależności od swojego rodzaju zawór może: redukować ciśnienie cieczy regul... więcej»

2023-04-27

Parametry techniczne węży hydraulicznych MultiPRESS SUPER 2K


Parametry techniczne węży hydraulicznych MultiPRESS SUPER 2KParametry techniczne węży hydraulicznych MultiPRESS SUPER 2KParametry techniczne węży hydraulicznych MultiPRESS SUPER 2K
Nasza kompleksowa oferta węży hydraulicznych marki MultiPRESS oprócz węży typu 1 SN, 2 SN, 1 SC, 2 SC, 4 SP i 4 SH zawiera także węże wzmocnione SUPER 2K. Są to bandażowane węże z dwoma oplotami stalowymi, które: Posiadają podwyższone parametry pracy – mogą pracować na wyższyc... więcej»

2023-03-31

Znaczenie szybkozłączy hydraulicznych w hydraulice siłowej


Znaczenie szybkozłączy hydraulicznych w hydraulice siłowejZnaczenie szybkozłączy hydraulicznych w hydraulice siłowejZnaczenie szybkozłączy hydraulicznych w hydraulice siłowej
Hydraulika siłowa to dziedzina, która porusza zagadnienia związane z projektowaniem i zastosowaniem układów hydraulicznych w codziennym życiu. Zadaniem takiego układu jest wprawienie maszyny w ruch. Ruch możliwy jest dzięki zastosowaniu cieczy roboczej (najczęściej jest to olej hydraulicz... więcej»

2023-03-28

Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!


Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!
Niezmiernie miło nam ogłosić, że węże hydrauliczne naszej marki zdobyły tytuł „Produkt Roku 2022”! Nasza firma brała udział w konkursie gospodarczym w kategorii „Produkt/Usługa roku”. W konkursie brano pod uwagę takie czynniki jak jakość produktu, jego innowacyjność, efekty e... więcej»

2023-03-17

Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?


Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?
Zakuwarka do węży hydraulicznych to urządzenie niezbędne przy produkcji przewodów hydraulicznych. Jej najważniejszym elementem jest głowica, w której wnętrzu mieszczą się tzw. szczęki główne, do których mocowane są szczęki wymienne (występują w różnych rozmiarach). Układ hydrau... więcej»

2023-03-15

Czym charakteryzują się końcówki z powłoką cynk-nikiel?


Czym charakteryzują się końcówki z powłoką cynk-nikiel? Czym charakteryzują się końcówki z powłoką cynk-nikiel? Czym charakteryzują się końcówki z powłoką cynk-nikiel?
Końcówki do węży hydraulicznych z powłoką cynk-nikiel stają się nowym trendem w branży hydrauliki siłowej. Niektórzy dostawcy hydrauliki siłowej, tacy jak chociażby niemiecka Hansa-Flex zdecydowali się już na całkowite przejście na powłokę cynk-nikiel i zrezygnowali ze zwykłego o... więcej»