+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2016-09-05

Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego


Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego
Nasza firma bierze udział w lokalnym plebiscycie na "Najlepszą usługę lata" w regionie zorganizowanym przez Głos Szczeciński i portal internetowy Nasze Miasto Stargard. Czytelnicy mają wielką okazję do oddania głosu na swoją ulubioną firmę w swoim mieście. Zwracamy się z prośbą ... więcej»

2016-08-31

Nowe zagadnienia na portalu hydrauliki siłowej


Nowe zagadnienia na portalu hydrauliki siłowejNowe zagadnienia na portalu hydrauliki siłowejNowe zagadnienia na portalu hydrauliki siłowej
Hydroblog.pl zamieścił kolejne artykuły związane z hydrauliką siłową i pneumatyką. Nowym zagadnieniem jest opisanie zasady działania elektrozaworu, jego parametry i podziały elektrozaworów. Drugim tematem są maszyny hydrauliczne i pneumatyczne. Wymieniliśmy maszyny, które zaliczają ... więcej»

2016-08-15

Węże do sprężonego powietrza


Węże do sprężonego powietrzaWęże do sprężonego powietrzaWęże do sprężonego powietrza
Sprężone powietrze to powietrze utrzymywane pod pewnym ciśnieniem, wyższym niż ciśnienie atmosferyczne. Sprężone powietrze ma duże zastosowanie w pneumatyce, gdzie zmniejsza awaryjność systemów oraz wydłuża żywotność eksploatowanych urządzeń. Używa się go również w układach, ... więcej»