+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2016-06-10

Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych


Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych
Zakuwarka ręczna UNIFLEX S2 M do węży hydraulicznych firmy Uniflex to propozycja dla wszystkich warsztatów i osób pracującym głównie w terenie, poza warsztatem pracy. Poręczna maszyna w terenie to połowa sukcesu. Dlatego w kilku słowach przybliżymy najważniejsze zalety zakuwarki UNIFLEX... więcej»

2016-05-30

Sprzęty hydrauliczne na naszym blogu branżowym


Sprzęty hydrauliczne na naszym blogu branżowymSprzęty hydrauliczne na naszym blogu branżowymSprzęty hydrauliczne na naszym blogu branżowym
Na naszym portalu branżowym zamieściliśmy tematy poświęcone sprzętom hydraulicznym. Tym razem opisaliśmy działanie silnika hydraulicznego, wyciągarki hydraulicznej oraz manometru. Dla chętnych i zainteresowanych podanymi zagadnieniami zapraszamy pod adres portalu hydroblog.pl A miłośn... więcej»

2016-05-18

Klimatyzacja na start!


Klimatyzacja na start!Klimatyzacja na start!Klimatyzacja na start!
Letnie upały najlepiej spędzić w klimatyzowanym samochodzie. Dlatego dla każdego zakładu zajmującego się naprawą i czyszczeniem klimatyzacji samochodowej, mamy wyjątkową ofertę na ręczną prasę hydrauliczną do węży klimatyzacyjnych, zarówno cienko jak i grubościennych. Zakuwarka d... więcej»