+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2016-12-18

Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!


Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!
Radosnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym Nowym Roku 2017 wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom i Współpracownikom życzy firma Hydro-flex.... więcej»

2016-12-15

Ręczne prasy do przewodów niskociśnieniowych


Ręczne prasy do przewodów niskociśnieniowychRęczne prasy do przewodów niskociśnieniowychRęczne prasy do przewodów niskociśnieniowych
Nasza firma oferuje Państwu najlepszej jakości maszyny do produkcji węży hydraulicznych oraz najwyższej klasy ręczne prasy do przewodów niskociśnieniowych. Nasza oferta zawiera następujące modele pras: UPS1: pracuje w zakresie DN 1-16, punkt nacisku - 6, maksymalna średnica wewnętrz... więcej»

2016-11-30

Zakuwarki i skórowarki na portalu o hydraulice siłowej


Zakuwarki i skórowarki na portalu o hydraulice siłowejZakuwarki i skórowarki na portalu o hydraulice siłowejZakuwarki i skórowarki na portalu o hydraulice siłowej
Portal o hydraulice siłowej opublikował dwa ważne zagadnienia. Pierwszym tematem są skórowarki do węży hydraulicznych. Są to maszyny służące do zdejmowania zewnętrzej i wewnętrznej, gumowej warstwy przewodów hydraulicznych. Są nieodzowym elementem pracy każdego zakładu hydrauliki ... więcej»