+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2016-02-24

Węże hydrauliczne Vitillo Premier


Węże hydrauliczne Vitillo PremierWęże hydrauliczne Vitillo PremierWęże hydrauliczne Vitillo Premier
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że nasza oferta została rozszerzona o nowy wąż hydrauliczny Premier 2SC produkowany przez dobrze znaną i gwarantującą wysoką jakość włoską firmę Vitillo. Węże te mogą pracować przy znacznie wyższym ciśnieniu roboczym niż standardowe przewo... więcej»

2016-02-17

Targi Wire & Tube w Düsseldorfie


Targi Wire & Tube w Düsseldorfie Targi Wire & Tube w Düsseldorfie Targi Wire & Tube w Düsseldorfie
Na Targach Wire & Tube w Düsseldorfie w dniach 4-8 kwietnia 2016 r. zaprezentuje się nasz niemiecki dostawca zakuwarek do węży hydraulicznych - firma Uniflex. Targi Wire to sekcja przeznaczona dla producentów kabli i przewodów. Natomiast sekcję Tube reprezentować będą wystawcy branży r... więcej»

2016-01-30

O czym jeszcze przeczytamy na portalu hydroblog.pl?


O czym jeszcze przeczytamy na portalu hydroblog.pl?O czym jeszcze przeczytamy na portalu hydroblog.pl?O czym jeszcze przeczytamy na portalu hydroblog.pl?
Przeczytamy o wężach przemysłowych, a dokładnie jakie możemy wyróżnić węże hydrauliczne dostępne w branży hydraulicznej. A jest ich kilka... Ponadto przeczytamy o dostępnej usłudze całodobowego serwisu naprawy i regeneracji elementów hydrauliki siłowej przez firmę Hydro-Flex ze St... więcej»