+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2016-07-14

Produkcja przewodów hydraulicznych


Produkcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznych
Nasz zakład zajmuje się profesjonalną produkcją przewodów hydraulicznych wysoko, średnio i niskociśnieniowych o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Dysponujemy pełnym parkiem maszynowym do takiej produkcji przewodów hydraulicznych. Posiadamy wszystkie typy zakuć do sprzę... więcej»

2016-06-30

Ciekawostki ze świata hydrauliki siłowej na naszym blogu


Ciekawostki ze świata hydrauliki siłowej na naszym blogu Ciekawostki ze świata hydrauliki siłowej na naszym blogu Ciekawostki ze świata hydrauliki siłowej na naszym blogu
W tym miesiącu zaprezentujemy Państwu kolejne tematy związane z naszym blogiem o hydraulice siłowej. Jednym z takich tematów jest pojęcie akumulatora hydraulicznego oraz jego zadania. Przypominamy także o najważniejszych targach branżowych w hydraulice siłowej. Bowiem już w październiku... więcej»

2016-06-20

Nasze uczestnictwo w XI Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowań i Napędów HaPeS 2016


Nasze uczestnictwo w XI Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowań i Napędów HaPeS 2016Nasze uczestnictwo w XI Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowań i Napędów HaPeS 2016Nasze uczestnictwo w XI Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowań i Napędów HaPeS 2016
XI Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowań i Napędów HaPeS 2016 odbędą się 18-20 października 2016 roku w Katowicach. Nasza firma weźmie czynny udział w Targach jako wystawca. Zaprezentujemy swoją najlepszą i największą ofertę: hydrauliki siłowej węży hydraulic... więcej»