+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2020-10-26

Profesjonalna produkcja węży i siłowników hydraulicznych


Profesjonalna produkcja węży i siłowników hydraulicznych  Profesjonalna produkcja węży i siłowników hydraulicznych  Profesjonalna produkcja węży i siłowników hydraulicznych
Nasza firma produkuje węże hydrauliczne w oparciu o komponenty m.in. marki Vitillo. Włoski producent specjalizuje się w produkcji niezawodnych w hydraulice siłowej zakuć do węży hydraulicznych, elementów złącznych, tulei czy węży hydraulicznych. Własna produkcja przewodów hydrauliczny... więcej»

2020-10-20

Kompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowej


Kompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowejKompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowejKompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowej
Hydraulika siłowa i pneumatyka to filary naszej przemysłowej działalności. Działamy na rynku krajowym i zagranicznym zaopatrując naszych klientów w najwyższej jakości elementy do hydrauliki siłowej renomowanych firm takich jak: Vitillo, Eaton Hydraulics Group, EXITFLEX. Ponadto nasza firma... więcej»

2020-09-30

Jesienne zakupy maszyn Uniflex


Jesienne zakupy maszyn UniflexJesienne zakupy maszyn UniflexJesienne zakupy maszyn Uniflex
Maszyny do produkcji węży hydraulicznych to oferta skierowana do zakładów hydrauliki siłowej zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Oferujemy Państwu najwyższej jakości maszyny niemieckiego producenta firmy Uniflex, która jest światowym liderem w produkcji następujących produktów: za... więcej»