+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2016-09-27

Nowa marka w naszej ofercie - EATON


Nowa marka w naszej ofercie - EATONNowa marka w naszej ofercie - EATONNowa marka w naszej ofercie - EATON
Szanowni Klienci, Chcielibyśmy Państwa poinformować, że od kilku miesięcy jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Eaton. Eaton Hydraulics Group jest światowym liderem dostarczającym produkty i rozwiązania dla hydrauliki siłowej. Stosowane na różnych rynkach, od wydobywczego po roln... więcej»

2016-09-22

Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..


Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..
Szanowni Państwo W dniach 18-20 października 2016 roku nasza firma weźmie czynny udział, jako wystawca, w XI Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowań i Napędów HaPeS. W związku z naszym uczestnictwem przedstawiamy mapkę targów na której będzie można odszukać nasze ... więcej»

2016-09-05

Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego


Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego
Nasza firma bierze udział w lokalnym plebiscycie na "Najlepszą usługę lata" w regionie zorganizowanym przez Głos Szczeciński i portal internetowy Nasze Miasto Stargard. Czytelnicy mają wielką okazję do oddania głosu na swoją ulubioną firmę w swoim mieście. Zwracamy się z prośbą ... więcej»