+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2016-05-11

Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość


Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość
Nasza propozycja węży hydraulicznych skierowana do Państwa, to jedna z najlepszych ofert węży hydraulicznych na rynku. Proponujemy Państwu węże hydrauliczne jednego z czołowych producentów zakuć, tuleji, węży oraz elementów złącznych – włoskiej firmy Vitillo. Posiadamy najnowsze i... więcej»

2016-04-28

Kwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej poleca


Kwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej polecaKwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej polecaKwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej poleca
W tym miesiącu na naszym portalu hydrauliki siłowej zamieściliśmy artykuł opisujący właściwości oleju hydraulicznego, który jest niezbędny w prawidłowym funkcjonowaniu układu hydraulicznego. Opisaliśmy także zasady działania siłownika hydraulicznego i jego budowę. Na portalu hydro... więcej»

2016-04-20

Armatura do węży przemysłowych


Armatura do węży przemysłowychArmatura do węży przemysłowychArmatura do węży przemysłowych
Nasza firma oferuje Państwu armaturę do węży przemysłowych. W skład tej armatury wchodzą: złącza kłowe typu GEKA do instalacji wodnych. Złącza te wykonane są z mosiądzu z gwintami calowymi zewnętrznymi i wewnętrznymi o zakresie średnic na wąż od DN 10 do DN 32 mm; złącza d... więcej»