+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2016-07-29

Nowe tematy pojawiły się na naszym portalu hydrauliki siłowej


Nowe tematy pojawiły się na naszym portalu hydrauliki siłowejNowe tematy pojawiły się na naszym portalu hydrauliki siłowejNowe tematy pojawiły się na naszym portalu hydrauliki siłowej
Portal poświęcony hydraulice siłowej hydroblog.pl zasilił się nowymi branżowymi zagadnieniami. Pierwszym tematem jakiego się podjęliśmy jest zastosowanie prasy hydraulicznej. Opisujemy jej znaczenie w przemyśle. Drugim zagadnieniem jest pojęcie siłownika teleskopowego i jego działanie. ... więcej»

2016-07-28

Wspieramy lokalny sport!


Wspieramy lokalny sport!Wspieramy lokalny sport!Wspieramy lokalny sport!
Nasza firma po raz kolejny jest sponsorem Maratonu MTB dookoła Jeziora Miedwie. Miedwie to piąte co do wielkości jezioro w Polsce, a drugie po jeziorze Dąbie, w województwie zachodniopomorskim. Powierzchnia zwierciadła wody obejmuje 35 km, a trasa całego maratonu liczy około 58 km. Udział w... więcej»

2016-07-14

Produkcja przewodów hydraulicznych


Produkcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznych
Nasz zakład zajmuje się profesjonalną produkcją przewodów hydraulicznych wysoko, średnio i niskociśnieniowych o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Dysponujemy pełnym parkiem maszynowym do takiej produkcji przewodów hydraulicznych. Posiadamy wszystkie typy zakuć do sprzę... więcej»