+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2016-01-29

Portal hydroblog poleca w styczniu


Portal hydroblog poleca w styczniuPortal hydroblog poleca w styczniuPortal hydroblog poleca w styczniu
Na portalu hydroblog.pl w miesiącu styczniu wyjaśniamy "Co to jest napęd hydrauliczny?", jakie wyróżniamy napędy oraz opisujemy zalety i wady tych układów. Na portalu zamieściliśmy również informacje o najbliższych IX Targach Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON, k... więcej»

2016-01-19

Armatura do klimatyzacji w naszej ofercie


Armatura do klimatyzacji w naszej ofercieArmatura do klimatyzacji w naszej ofercieArmatura do klimatyzacji w naszej ofercie
Przypominamy naszym klientom o szerokim wachlarzu naszej oferty, w którym posiadamy także armaturę do klimatyzacji. W skład tej oferty wchodzą: zakuwarka do klimatyzacji: ręczna prasa hydrauliczna przeznaczona do węży klimatyzacyjnych, zarówno cienko jak i grubościennych; wyposażona w ... więcej»

2016-01-11

IX Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań w Kielcach


IX Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań w KielcachIX Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań w KielcachIX Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań w Kielcach
W dniach 9-11 marca 2016 odbędą się IX Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań w Kielcach. Podczas Tragów zaprezentują się producenci i firmy działające w branży paneumatycznej czy hydraulicznej. Odbędą się liczne prezentacje, wykłady, a każdy z odwiedzających będzie móg... więcej»