aktualności i wydarzenia


2016-09-22

Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..


Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..Targi HaPeS przed nami tuż, tuż..
Szanowni Państwo W dniach 18-20 października 2016 roku nasza firma weźmie czynny udział, jako wystawca, w XI Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowań i Napędów HaPeS. W związku z naszym uczestnictwem przedstawiamy mapkę targów na której będzie można odszukać nasze ... więcej»

2016-09-05

Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego


Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego Zagłosuj na naszą firmę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego
Nasza firma bierze udział w lokalnym plebiscycie na "Najlepszą usługę lata" w regionie zorganizowanym przez Głos Szczeciński i portal internetowy Nasze Miasto Stargard. Czytelnicy mają wielką okazję do oddania głosu na swoją ulubioną firmę w swoim mieście. Zwracamy się z prośbą ... więcej»

2016-08-31

Nowe zagadnienia na portalu hydrauliki siłowej


Nowe zagadnienia na portalu hydrauliki siłowejNowe zagadnienia na portalu hydrauliki siłowejNowe zagadnienia na portalu hydrauliki siłowej
Hydroblog.pl zamieścił kolejne artykuły związane z hydrauliką siłową i pneumatyką. Nowym zagadnieniem jest opisanie zasady działania elektrozaworu, jego parametry i podziały elektrozaworów. Drugim tematem są maszyny hydrauliczne i pneumatyczne. Wymieniliśmy maszyny, które zaliczają ... więcej»