+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2016-04-28

Kwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej poleca


Kwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej polecaKwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej polecaKwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej poleca
W tym miesiącu na naszym portalu hydrauliki siłowej zamieściliśmy artykuł opisujący właściwości oleju hydraulicznego, który jest niezbędny w prawidłowym funkcjonowaniu układu hydraulicznego. Opisaliśmy także zasady działania siłownika hydraulicznego i jego budowę. Na portalu hydro... więcej»

2016-04-20

Armatura do węży przemysłowych


Armatura do węży przemysłowychArmatura do węży przemysłowychArmatura do węży przemysłowych
Nasza firma oferuje Państwu armaturę do węży przemysłowych. W skład tej armatury wchodzą: złącza kłowe typu GEKA do instalacji wodnych. Złącza te wykonane są z mosiądzu z gwintami calowymi zewnętrznymi i wewnętrznymi o zakresie średnic na wąż od DN 10 do DN 32 mm; złącza d... więcej»

2016-04-08

Maszyny do produkcji węży hydraulicznych


Maszyny do produkcji węży hydraulicznych Maszyny do produkcji węży hydraulicznych Maszyny do produkcji węży hydraulicznych
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także maszyny do produkcji węży hydraulicznych, takie jak: zakuwarki skórowarki przecinarki. Oferujemy Państwu maszyny najwyższej jakości niemieckiej firmy Uniflex. Firma Uniflex specjalizuje się z produkcji najlepszych maszyn związanych z... więcej»