aktualności i wydarzenia


2016-07-28

Wspieramy lokalny sport!


Wspieramy lokalny sport!Wspieramy lokalny sport!Wspieramy lokalny sport!
Nasza firma po raz kolejny jest sponsorem Maratonu MTB dookoła Jeziora Miedwie. Miedwie to piąte co do wielkości jezioro w Polsce, a drugie po jeziorze Dąbie, w województwie zachodniopomorskim. Powierzchnia zwierciadła wody obejmuje 35 km, a trasa całego maratonu liczy około 58 km. Udział w... więcej»

2016-07-14

Produkcja przewodów hydraulicznych


Produkcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznychProdukcja przewodów hydraulicznych
Nasz zakład zajmuje się profesjonalną produkcją przewodów hydraulicznych wysoko, średnio i niskociśnieniowych o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Dysponujemy pełnym parkiem maszynowym do takiej produkcji przewodów hydraulicznych. Posiadamy wszystkie typy zakuć do sprzę... więcej»

2016-06-30

Ciekawostki ze świata hydrauliki siłowej na naszym blogu


Ciekawostki ze świata hydrauliki siłowej na naszym blogu Ciekawostki ze świata hydrauliki siłowej na naszym blogu Ciekawostki ze świata hydrauliki siłowej na naszym blogu
W tym miesiącu zaprezentujemy Państwu kolejne tematy związane z naszym blogiem o hydraulice siłowej. Jednym z takich tematów jest pojęcie akumulatora hydraulicznego oraz jego zadania. Przypominamy także o najważniejszych targach branżowych w hydraulice siłowej. Bowiem już w październiku... więcej»