+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2022-05-10

Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)


Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)
Węże 4SP i 4SH wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie konieczna jest wytrzymałość na wysokie ciśnienia. Te dwa rodzaje węży charakteryzują się także odpornością na zmienne temperatury. Stosuje się je w różnego rodzaju maszynach budowlanych, dźwigowych, przemysłowych oraz wszystkich... więcej»

2022-05-06

Węże hydrauliczne MultiPRESS


Węże hydrauliczne MultiPRESSWęże hydrauliczne MultiPRESSWęże hydrauliczne MultiPRESS
Na pewno słyszeliście już Państwo o nazwie MultiPRESS – marce własnej Hydro-Flex. Pierwsze węże naszej marki wprowadziliśmy na rynek już 6 lat temu. Przez ten okres testowaliśmy nasze produkty i pracowaliśmy nad rozwiązaniami, które umożliwiły udoskonalenie naszej oferty. Po dogł... więcej»

2022-05-05

Dajemy siłę hydraulice!


Dajemy siłę hydraulice!Dajemy siłę hydraulice!Dajemy siłę hydraulice!
Wreszcie możemy pochwalić się Państwu naszym hasłem – Dajemy siłę hydraulice! Slogan Hydro-Flexu został wymyślony przez kierownika naszego magazynu Antoniego Mazura podczas trwania jednego ze szkoleń prowadzonych w naszej firmie. Później wspólnie przechodziliśmy przez proces wyboru... więcej»