aktualności i wydarzenia


2023-03-28

Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!


Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!
Niezmiernie miło nam ogłosić, że węże hydrauliczne naszej marki zdobyły tytuł „Produkt Roku 2022”! Nasza firma brała udział w konkursie gospodarczym w kategorii „Produkt/Usługa roku”. W konkursie brano pod uwagę takie czynniki jak jakość produktu, jego innowacyjność, efekty e... więcej»

2023-03-17

Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?


Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?
Zakuwarka do węży hydraulicznych to urządzenie niezbędne przy produkcji przewodów hydraulicznych. Jej najważniejszym elementem jest głowica, w której wnętrzu mieszczą się tzw. szczęki główne, do których mocowane są szczęki wymienne (występują w różnych rozmiarach). Układ hydrau... więcej»

2023-03-15

Czym charakteryzują się końcówki z powłoką cynk-nikiel?


Czym charakteryzują się końcówki z powłoką cynk-nikiel? Czym charakteryzują się końcówki z powłoką cynk-nikiel? Czym charakteryzują się końcówki z powłoką cynk-nikiel?
Końcówki do węży hydraulicznych z powłoką cynk-nikiel stają się nowym trendem w branży hydrauliki siłowej. Niektórzy dostawcy hydrauliki siłowej, tacy jak chociażby niemiecka Hansa-Flex zdecydowali się już na całkowite przejście na powłokę cynk-nikiel i zrezygnowali ze zwykłego o... więcej»