aktualności i wydarzenia


2022-10-21

Jak odpowiednio dobrać zakucie do węża?


Jak odpowiednio dobrać zakucie do węża?Jak odpowiednio dobrać zakucie do węża?Jak odpowiednio dobrać zakucie do węża?
Przewody hydrauliczne powstają przez odpowiednie przycięcie i zakucie węża. Do tego celu stosuje się metalowe końcówki o różnych parametrach, od których wyboru zależy bezpieczeństwo i wydajność pracy przewodu. Po przycięciu węża, umieszcza się na nim tuleję zaciskową, wkłada ko... więcej»

2022-10-20

Czym charakteryzują się zakucia wtykowe WEO?


Czym charakteryzują się zakucia wtykowe WEO?Czym charakteryzują się zakucia wtykowe WEO?Czym charakteryzują się zakucia wtykowe WEO?
Końcówki wtykowe WEO inaczej zwane „Plug-in” cieszą się coraz większym zainteresowaniem w naszej branży, dlatego od pewnego czasu są one elementem naszej oferty. Jest to innowacyjne rozwiązanie stworzone przez firmę CEJN. Zakucia WEO umożliwiają montaż przewodu hydraulicznego bez uż... więcej»

2022-10-03

U nas kupisz każdy produkt dostępny w ofercie Vitillo!


U nas kupisz każdy produkt dostępny w ofercie Vitillo!U nas kupisz każdy produkt dostępny w ofercie Vitillo!U nas kupisz każdy produkt dostępny w ofercie Vitillo!
Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem produktów włoskiego producenta o nazwie Vitillo. Jako jedna z nielicznych polskich firm możemy zaoferować Państwu sprzedaż węży hydraulicznych Vitillo i wszelkiego rodzaju końcówek tej cenionej na światowym rynku marki, która jest właścicielem ... więcej»