aktualności i wydarzenia


2023-03-01

Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?


Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?
Węże hydrauliczne służą do przesyłu mediów roboczych, jakimi są oleje hydrauliczne, smary czy też woda. Węże zasilają maszynę w moc poprzez odbieranie cieczy z pompy hydraulicznej i kierowanie jej do innych elementów układu hydraulicznego, takich jak rozdzielacze czy siłowniki. Węż... więcej»

2023-02-27

Jakie węże hydrauliczne będą najlepsze do maszyny budowlanej?


Jakie węże hydrauliczne będą najlepsze do maszyny budowlanej?Jakie węże hydrauliczne będą najlepsze do maszyny budowlanej?Jakie węże hydrauliczne będą najlepsze do maszyny budowlanej?
Układy hydrauliki siłowej stanowią kluczowy element maszyn. Nie tylko tych przemysłowych, wykorzystywanych w zakładach produkcyjnych czy też maszyn rolniczych. Bez hydrauliki siłowej nie mogłyby funkcjonować również maszyny budowlane, takie jak dźwigi, koparki i wywrotki. Do ich działan... więcej»

2023-02-23

Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem metrycznym w wersji lekkiej


Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem metrycznym w wersji lekkiejWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem metrycznym w wersji lekkiejWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem metrycznym w wersji lekkiej
Zakucia z gwintem metrycznym cechuje 24° stożek. Końcówki metryczne znajdują swoje zastosowanie w branży rolniczej, w maszynach polskich i wschodnio-europejskich. Końcówki w serii lekkiej stosujemy na niższe ciśnienia robocze, dokładnie na ciśnienia do 250 bar. Wyróżniamy następujące... więcej»

2023-02-20

Budowa i działanie prasy do węży hydraulicznych


Budowa i działanie prasy do węży hydraulicznychBudowa i działanie prasy do węży hydraulicznychBudowa i działanie prasy do węży hydraulicznych
Zakuwanie węży to jeden z etapów produkcji przewodów hydraulicznych. Urządzenia, które są wyposażone w układy hydrauliczne, potrzebują odpowiednio dobranych przewodów. Przewód hydrauliczny powstaje poprzez dobór węża o odpowiednich parametrach (głównie to dopasowanie do ciśnienia r... więcej»

2023-02-14

Węże hydrauliczne Vitillo


Węże hydrauliczne VitilloWęże hydrauliczne VitilloWęże hydrauliczne Vitillo
Węże hydrauliczne Vitillo to nasze bestsellerowe produkty. Vitillo to jeden z czołowych producentów węży hydraulicznych oraz zakuć na świecie. Przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku we Włoszech. To co wyróżnia markę Vitillo na rynku hydrauliki siłowej to kompleksowość oraz jakość i... więcej»

2023-02-06

Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym UNF


Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym UNFWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym UNFWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym UNF
Zakucia calowe z gwintem UNF (JIC), nazywane są potocznie zakuciami amerykańskimi, ponieważ są one charakterystyczne dla maszyn produkcji amerykańskiej takich jak maszyny John Deere. Końcówki z gwintem calowym UNF bardzo często wykorzystuje się w przemyśle leśnym i budowlanym. Charakteryz... więcej»