aktualności i wydarzenia


2016-05-18

Klimatyzacja na start!


Klimatyzacja na start!Klimatyzacja na start!Klimatyzacja na start!
Letnie upały najlepiej spędzić w klimatyzowanym samochodzie. Dlatego dla każdego zakładu zajmującego się naprawą i czyszczeniem klimatyzacji samochodowej, mamy wyjątkową ofertę na ręczną prasę hydrauliczną do węży klimatyzacyjnych, zarówno cienko jak i grubościennych. Zakuwarka d... więcej»

2016-05-11

Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość


Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość Węże hydrauliczne VITILLO – najwyższa jakość
Nasza propozycja węży hydraulicznych skierowana do Państwa, to jedna z najlepszych ofert węży hydraulicznych na rynku. Proponujemy Państwu węże hydrauliczne jednego z czołowych producentów zakuć, tuleji, węży oraz elementów złącznych – włoskiej firmy Vitillo. Posiadamy najnowsze i... więcej»

2016-04-28

Kwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej poleca


Kwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej polecaKwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej polecaKwietniowe wydanie portalu hydrauliki siłowej poleca
W tym miesiącu na naszym portalu hydrauliki siłowej zamieściliśmy artykuł opisujący właściwości oleju hydraulicznego, który jest niezbędny w prawidłowym funkcjonowaniu układu hydraulicznego. Opisaliśmy także zasady działania siłownika hydraulicznego i jego budowę. Na portalu hydro... więcej»