+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2013-01-15

Produkcja siłowników hydraulicznych oraz regeneracja


Produkcja siłowników hydraulicznych oraz regeneracja Produkcja siłowników hydraulicznych oraz regeneracja Produkcja siłowników hydraulicznych oraz regeneracja
Od stycznia br. wyposażyliśmy naszą halę w urządzenia do produkcji siłowników hydraulicznych oraz regeneracji. Rozpoczęliśmy wykonywanie usług w tym zakresie, a także wprowadziliśmy do sprzedaży hurtowej komponenty do produkcji siłowników (pręty chromowane, rury na cylindry, dławnic... więcej»

2013-01-05

Węże przemysłowe Balflex


Nowość w naszej ofercie. Węże przemysłowe portugalskiej firmy Balflex. Główną zaletą węży przemysłowych marki Balflex jest atrakcyjna cena oraz dobra jakość produktu. Aktualnie posiadamy na magazynie dwa rodzaje węży, pierwszy to węże uniwersalne do wody i powietrza, drugi to węż... więcej»

2013-01-03

Końcówki do węży typu INTERLOCK


Miło nam poinformować, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe rodzaje końcówek oraz tulei typu INTERLOCK. W naszej nowej ofercie znajdą Państwo asortyment uznanego włoskiego producenta firmę Vitillo. Końcówki z serii INTERLOCK stosowane są przede wszystkim do węży typu 4SH/R13/R15 na... więcej»