aktualności i wydarzenia


2023-02-20

Budowa i działanie prasy do węży hydraulicznych


Budowa i działanie prasy do węży hydraulicznychBudowa i działanie prasy do węży hydraulicznychBudowa i działanie prasy do węży hydraulicznych
Zakuwanie węży to jeden z etapów produkcji przewodów hydraulicznych. Urządzenia, które są wyposażone w układy hydrauliczne, potrzebują odpowiednio dobranych przewodów. Przewód hydrauliczny powstaje poprzez dobór węża o odpowiednich parametrach (głównie to dopasowanie do ciśnienia r... więcej»

2023-02-14

Węże hydrauliczne Vitillo


Węże hydrauliczne VitilloWęże hydrauliczne VitilloWęże hydrauliczne Vitillo
Węże hydrauliczne Vitillo to nasze bestsellerowe produkty. Vitillo to jeden z czołowych producentów węży hydraulicznych oraz zakuć na świecie. Przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku we Włoszech. To co wyróżnia markę Vitillo na rynku hydrauliki siłowej to kompleksowość oraz jakość i... więcej»

2023-02-06

Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym UNF


Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym UNFWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym UNFWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym UNF
Zakucia calowe z gwintem UNF (JIC), nazywane są potocznie zakuciami amerykańskimi, ponieważ są one charakterystyczne dla maszyn produkcji amerykańskiej takich jak maszyny John Deere. Końcówki z gwintem calowym UNF bardzo często wykorzystuje się w przemyśle leśnym i budowlanym. Charakteryz... więcej»