+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2022-12-21

Uwaga! Przeprowadzamy inwentaryzacje


Uwaga! Przeprowadzamy inwentaryzacje Uwaga! Przeprowadzamy inwentaryzacje Uwaga! Przeprowadzamy inwentaryzacje
Szanowni klienci, informujemy, że w dniach 27-31.12.2022 z powodu przeprowadzanej inwentaryzacji nasza firma zostanie zamknięta. W tych dniach nie będzie możliwości złożenia zamówienia oraz skorzystania z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu po nowym roku!... więcej»

2022-12-20

Które komponenty są niezbędne do produkcji siłowników hydraulicznych?


Które komponenty są niezbędne do produkcji siłowników hydraulicznych?Które komponenty są niezbędne do produkcji siłowników hydraulicznych?Które komponenty są niezbędne do produkcji siłowników hydraulicznych?
Wybierając producenta siłowników hydraulicznych, z którym planuje się nawiązać współpracę, warto zwrócić uwagę na możliwość spersonalizowana produktu. Dobór średnic tłoka i tłoczyska zależny jest od ciśnienia w układzie hydraulicznym oraz od obciążeń, z którymi siłownik m... więcej»

2022-11-18

Wspieramy lokalną drużynę piłkarską – Polski Cukier Kluczevia Stargard!


Wspieramy lokalną drużynę piłkarską – Polski Cukier Kluczevia Stargard!Wspieramy lokalną drużynę piłkarską – Polski Cukier Kluczevia Stargard!Wspieramy lokalną drużynę piłkarską – Polski Cukier Kluczevia Stargard!
Nasza firma po raz kolejny zdecydowała się na wsparcie lokalnego sportu. Niektórzy już może wiedzą, że od kilku lat jesteśmy sponsorem stargardzkiej drużyny koszykówki PGE Spójnia Stargard, która prowadzi swoje rozgrywki w ekstraklasie. Teraz przyszedł czas na piłkę nożną. Polski C... więcej»