aktualności i wydarzenia


2022-08-31

Ilość oplotów - ważny parametr przy wyborze węża hydraulicznego


Ilość oplotów - ważny parametr przy wyborze węża hydraulicznegoIlość oplotów - ważny parametr przy wyborze węża hydraulicznegoIlość oplotów - ważny parametr przy wyborze węża hydraulicznego
Wewnętrzna warstwa węża zbudowana jest z syntetycznej gumy odpornej na olej oraz ze stalowych wzmocnień tzw. oplotów stalowych. Wybierając wąż z oplotem stalowym należy zwrócić uwagę na liczbę oplotów znajdujących się w wewnętrznej warstwie węża. Najczęściej spotyka się węże ... więcej»

2022-08-30

Węże hydrauliczne w górnictwie


Węże hydrauliczne w górnictwieWęże hydrauliczne w górnictwieWęże hydrauliczne w górnictwie
Węże hydrauliczne są wykorzystywane w maszynach górniczych, takich jak ładowarki, przenośniki, wywrotki i maszyny wyciągowe. Przewody te stosuje się do przepływu wodnych olejów, wody, olejów mineralnych i roślinnych oraz tych wyprodukowanych na bazie glikolu, poliglikolu i estrów synte... więcej»

2022-08-30

Kiedy cylindry hydrauliczne wymagają regeneracji?


Kiedy cylindry hydrauliczne wymagają regeneracji?Kiedy cylindry hydrauliczne wymagają regeneracji?Kiedy cylindry hydrauliczne wymagają regeneracji?
Regeneracja siłowników hydraulicznych to usługa polegająca na naprawie albo wymianie zepsutych części. Siłowniki to elementy robocze stosowane w maszynach, które pracują pod wpływem ciśnienia cieczy hydraulicznej - najczęściej odpowiedniego oleju hydraulicznego. Ciecz hydrauliczna napie... więcej»