aktualności i wydarzenia


2023-01-25

Jak zakuć wąż hydrauliczny?


Jak zakuć wąż hydrauliczny?Jak zakuć wąż hydrauliczny?Jak zakuć wąż hydrauliczny?
Aby zakuć wąż hydrauliczny potrzebujemy w pierwszej kolejności dobrać do naszego węża odpowiednie końcówki oraz tulejki. Tutaj musimy wziąć pod uwagę konkretny typ węża oraz rozmiar jego średnicy wewnętrznej, a także to jakiego rodzaju gwinty oraz ciśnienie pracy występują w mas... więcej»

2023-01-20

Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym BSP


Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym BSPWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym BSPWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym BSP
Końcówki z gwintem calowym BSP wykorzystuje się w każdego rodzaju przemyśle, dlatego są bardzo popularną grupą zakuć w hydraulice siłowej. Gwinty brytyjskie BSP są charakterystyczne dla maszyn JCB. Cechuje je uszczelnienie półkoliste na stożku 60°. Wyróżniamy następujące rodzaje z... więcej»

2023-01-13

Oznaczenie węży hydraulicznych


Oznaczenie węży hydraulicznych Oznaczenie węży hydraulicznych Oznaczenie węży hydraulicznych
Niezależnie od producenta węży hydraulicznych czy też samego typu węża – każdy z nich posiada swoje oznaczenia. Dziś wytłumaczymy Wam o czym informują swoich użytkowników oznaczenia na przewodach hydraulicznych. Po pierwsze na wężu z pewnością znajdziecie oznaczenie producenta np.... więcej»