aktualności i wydarzenia


2023-01-25

Jak zakuć wąż hydrauliczny?


Jak zakuć wąż hydrauliczny?Jak zakuć wąż hydrauliczny?Jak zakuć wąż hydrauliczny?
Aby zakuć wąż hydrauliczny potrzebujemy w pierwszej kolejności dobrać do naszego węża odpowiednie końcówki oraz tulejki. Tutaj musimy wziąć pod uwagę konkretny typ węża oraz rozmiar jego średnicy wewnętrznej, a także to jakiego rodzaju gwinty oraz ciśnienie pracy występują w mas... więcej»

2023-01-20

Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym BSP


Wszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym BSPWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym BSPWszystko co musisz wiedzieć o końcówkach z gwintem calowym BSP
Końcówki z gwintem calowym BSP wykorzystuje się w każdego rodzaju przemyśle, dlatego są bardzo popularną grupą zakuć w hydraulice siłowej. Gwinty brytyjskie BSP są charakterystyczne dla maszyn JCB. Cechuje je uszczelnienie półkoliste na stożku 60°. Wyróżniamy następujące rodzaje z... więcej»

2023-01-13

Oznaczenie węży hydraulicznych


Oznaczenie węży hydraulicznych Oznaczenie węży hydraulicznych Oznaczenie węży hydraulicznych
Niezależnie od producenta węży hydraulicznych czy też samego typu węża – każdy z nich posiada swoje oznaczenia. Dziś wytłumaczymy Wam o czym informują swoich użytkowników oznaczenia na przewodach hydraulicznych. Po pierwsze na wężu z pewnością znajdziecie oznaczenie producenta np.... więcej»

2022-12-21

Uwaga! Przeprowadzamy inwentaryzacje


Uwaga! Przeprowadzamy inwentaryzacje Uwaga! Przeprowadzamy inwentaryzacje Uwaga! Przeprowadzamy inwentaryzacje
Szanowni klienci, informujemy, że w dniach 27-31.12.2022 z powodu przeprowadzanej inwentaryzacji nasza firma zostanie zamknięta. W tych dniach nie będzie możliwości złożenia zamówienia oraz skorzystania z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu po nowym roku!... więcej»

2022-12-20

Które komponenty są niezbędne do produkcji siłowników hydraulicznych?


Które komponenty są niezbędne do produkcji siłowników hydraulicznych?Które komponenty są niezbędne do produkcji siłowników hydraulicznych?Które komponenty są niezbędne do produkcji siłowników hydraulicznych?
Wybierając producenta siłowników hydraulicznych, z którym planuje się nawiązać współpracę, warto zwrócić uwagę na możliwość spersonalizowana produktu. Dobór średnic tłoka i tłoczyska zależny jest od ciśnienia w układzie hydraulicznym oraz od obciążeń, z którymi siłownik m... więcej»

2022-11-18

Wspieramy lokalną drużynę piłkarską – Polski Cukier Kluczevia Stargard!


Wspieramy lokalną drużynę piłkarską – Polski Cukier Kluczevia Stargard!Wspieramy lokalną drużynę piłkarską – Polski Cukier Kluczevia Stargard!Wspieramy lokalną drużynę piłkarską – Polski Cukier Kluczevia Stargard!
Nasza firma po raz kolejny zdecydowała się na wsparcie lokalnego sportu. Niektórzy już może wiedzą, że od kilku lat jesteśmy sponsorem stargardzkiej drużyny koszykówki PGE Spójnia Stargard, która prowadzi swoje rozgrywki w ekstraklasie. Teraz przyszedł czas na piłkę nożną. Polski C... więcej»