+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2020-06-25

Elementy złączne hydrauliki siłowej


Elementy złączne hydrauliki siłowejElementy złączne hydrauliki siłowejElementy złączne hydrauliki siłowej
Elementy złączne hydrauliki siłowej to nieodzowna oferta naszego zakładu. Elementy te najczęściej wykorzystywane są do szybkiego i łatwego łączenia komponentów w układach hydraulicznych. Dlatego ważne jest, aby były najwyższej jakości. Nasza firma postawiła na produkty producentów... więcej»

2020-06-20

Bogata oferta maszyn i urządzeń Uniflex


Bogata oferta maszyn i urządzeń UniflexBogata oferta maszyn i urządzeń UniflexBogata oferta maszyn i urządzeń Uniflex
Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń firmy Uniflex. Niemiecki producent maszyn do produkcji elementów hydrauliki siłowej znany jest ze swojej solidności, niezawodności i bardzo dobrej współpracy. Dlatego cenimy sobie zarówno wszystkie produkty, jak i współpracę.... więcej»

2020-06-18

Nowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIE


Nowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIENowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIENowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIE
Nowość w naszej ofercie!!! Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę na węże dobrze znanej i sprawdzonej marki Exitflex. W ramach przypomnienia Exitflex to szwajcarski producent wyspecjalizowanych produktów takich jak m.in. węże hydrauliczne, termoplastyczne i ... więcej»