aktualności i wydarzenia


2022-11-15

Czym charakteryzują się flanszowe zakucia do węży?


Czym charakteryzują się flanszowe zakucia do węży?Czym charakteryzują się flanszowe zakucia do węży?Czym charakteryzują się flanszowe zakucia do węży?
Zakucia do węży stosowane są w celu zagwarantowania prawidłowego i bezpiecznego przepływu medium roboczego w układach hydraulicznych. W zależności od rodzaju przewodu, transportowanej substancji i ciśnienia pracy, dobiera się odpowiedni rodzaj zakucia. Jednym z rodzajów końcówek są zak... więcej»

2022-11-07

Które węże hydrauliczne są najbardziej uniwersalne?


Które węże hydrauliczne są najbardziej uniwersalne?Które węże hydrauliczne są najbardziej uniwersalne?Które węże hydrauliczne są najbardziej uniwersalne?
Węże hydrauliczne to produkty stosowane do różnego rodzaju urządzeń hydraulicznych. Mogą być wykonane z gumy, kauczuku, polichlorku winylu, mieszanek EPDM, poliuretanu lub PVC i mieć oploty stalowe bądź wykonane ze spirali tworzywowej, np. syntetycznego włókna. Większość węży uniwe... więcej»

2022-10-25

Poznaj zastosowanie węży termoplastycznych!


Poznaj zastosowanie węży termoplastycznych!Poznaj zastosowanie węży termoplastycznych!Poznaj zastosowanie węży termoplastycznych!
Węże przemysłowe termoplastyczne stosowane są w hydraulice siłowej, a także do przesyłu powietrza, sprężonych gazów, różnego rodzaju chemikaliów oraz do malowania i czyszczenia wodą. Wykorzystywane są w podnośnikach koszowych, wózkach widłowych i układach hydraulicznych, które wy... więcej»