aktualności i wydarzenia


2022-05-10

Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)


Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)
Węże 4SP i 4SH stosuje się wszędzie tam, gdzie konieczna jest wytrzymałość na wysokie ciśnienia. Te dwa rodzaje węży wykorzystuje się do układów zasilających w ciężkich maszynach takich jak koparki czy dźwigi oraz do wszystkich innych, w których ze względu na wysokie obciążenia ... więcej»

2022-05-06

Węże hydrauliczne MultiPRESS


Węże hydrauliczne MultiPRESSWęże hydrauliczne MultiPRESSWęże hydrauliczne MultiPRESS
MultiPRESS to nazwa węży hydraulicznych naszej własnej marki. Węże powstały z myślą o tym, żeby dostarczyć naszym klientom kompleksową ofertę węży hydraulicznych typu 1SN/1SC, 2SN/2SC, 4SP, 4SH oraz węży wzmocnionych SUPER 2K. MultiPRESSy są w stanie obsłużyć do 90% rynku hydrau... więcej»

2022-05-05

Dajemy siłę hydraulice!


Dajemy siłę hydraulice!Dajemy siłę hydraulice!Dajemy siłę hydraulice!
Wreszcie możemy pochwalić się Państwu naszym hasłem – Dajemy siłę hydraulice! Slogan Hydro-Flexu został wymyślony przez kierownika naszego magazynu Antoniego Mazura podczas trwania jednego ze szkoleń prowadzonych w naszej firmie. Później wspólnie przechodziliśmy przez proces wyboru... więcej»