+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2020-11-19

Obróbka metali CNC w naszej ofercie


Obróbka metali CNC w naszej ofercieObróbka metali CNC w naszej ofercieObróbka metali CNC w naszej ofercie
Obróbka metali CNC to kolejna nowa usługa, którą wykonujemy w naszym zakładzie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Obróbka metali to standardowe procesy, które wykonuje się w najczęściej w celu zmiany kształtów, wymiarów czy właściwości materiału. Podział obróbki metali dzielimy m.... więcej»

2020-10-30

Bezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznych


Bezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznychBezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznychBezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznych
Przecinarki do węży hydraulicznych to maszyny służące do profesjonalnego cięcia wszystkich typów węży hydraulicznych. Nasza firma, jako autoryzowany dystrybutor maszyn firmy Uniflex, poleca Państwu bezpyłowe przecinarki do cięcia węży hydraulicznych. W trakcie cięcia węży hydraulicz... więcej»

2020-10-26

Profesjonalna produkcja węży i siłowników hydraulicznych


Profesjonalna produkcja węży i siłowników hydraulicznych  Profesjonalna produkcja węży i siłowników hydraulicznych  Profesjonalna produkcja węży i siłowników hydraulicznych
Nasza firma produkuje węże hydrauliczne w oparciu o komponenty m.in. marki Vitillo. Włoski producent specjalizuje się w produkcji niezawodnych w hydraulice siłowej zakuć do węży hydraulicznych, elementów złącznych, tulei czy węży hydraulicznych. Własna produkcja przewodów hydrauliczny... więcej»