aktualności i wydarzenia


2022-11-15

Czym charakteryzują się flanszowe zakucia do węży?


Czym charakteryzują się flanszowe zakucia do węży?Czym charakteryzują się flanszowe zakucia do węży?Czym charakteryzują się flanszowe zakucia do węży?
Zakucia do węży stosowane są w celu zagwarantowania prawidłowego i bezpiecznego przepływu medium roboczego w układach hydraulicznych. W zależności od rodzaju przewodu, transportowanej substancji i ciśnienia pracy, dobiera się odpowiedni rodzaj zakucia. Jednym z rodzajów końcówek są zak... więcej»

2022-10-25

Poznaj zastosowanie węży termoplastycznych!


Poznaj zastosowanie węży termoplastycznych!Poznaj zastosowanie węży termoplastycznych!Poznaj zastosowanie węży termoplastycznych!
W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przybliżyć Wam świat węży termoplastycznych i ich wszechstronnego zastosowania w różnych branżach. Węże termoplastyczne to elastyczne elementy, wykonane z różnorodnych materiałów takich jak PVC, poliuretan czy nylon. Charakteryzują się dobrymi wła... więcej»

2022-10-21

Jak odpowiednio dobrać zakucie do węża?


Jak odpowiednio dobrać zakucie do węża?Jak odpowiednio dobrać zakucie do węża?Jak odpowiednio dobrać zakucie do węża?
Przewody hydrauliczne powstają przez odpowiednie przycięcie i zakucie węża. Do tego celu stosuje się metalowe końcówki o różnych parametrach, od których wyboru zależy bezpieczeństwo i wydajność pracy przewodu. Po przycięciu węża, umieszcza się na nim tuleję zaciskową, wkłada ko... więcej»