aktualności i wydarzenia


2022-10-03

U nas kupisz każdy produkt dostępny w ofercie Vitillo!


U nas kupisz każdy produkt dostępny w ofercie Vitillo!U nas kupisz każdy produkt dostępny w ofercie Vitillo!U nas kupisz każdy produkt dostępny w ofercie Vitillo!
Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem produktów włoskiego producenta o nazwie Vitillo. Jako jedna z nielicznych polskich firm możemy zaoferować Państwu sprzedaż węży hydraulicznych Vitillo i wszelkiego rodzaju końcówek tej cenionej na światowym rynku marki, która jest właścicielem ... więcej»

2022-09-30

Jakie pręty i rury nadają się na cylindry hydrauliczne?


Jakie pręty i rury nadają się na cylindry hydrauliczne?Jakie pręty i rury nadają się na cylindry hydrauliczne?Jakie pręty i rury nadają się na cylindry hydrauliczne?
Producenci siłowników hydraulicznych do ich wytworzenia wykorzystują między innymi pręty tłoczyskowe oraz rury cylindrowe. Rury cylindrowe stosowane są do wykonania nowych cylindrów, które muszą spełniać szereg wymogów - od wysokiej wytrzymałości, przez dobrą spawalność, aż po wys... więcej»

2022-09-29

Węże przemysłowe jako element systemów klimatyzacji


Węże przemysłowe jako element systemów klimatyzacjiWęże przemysłowe jako element systemów klimatyzacjiWęże przemysłowe jako element systemów klimatyzacji
Węże przemysłowe odgrywają istotną rolę w systemach klimatyzacji, stanowiąc nieodzowny element w transporcie czynnika chłodniczego czy medium w układach wentylacyjnych. Ich zastosowanie ma kluczowe znaczenie dla wydajności, niezawodności i efektywności działania systemów klimatyzacyjny... więcej»