+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2020-10-20

Kompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowej


Kompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowejKompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowejKompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowej
Hydraulika siłowa i pneumatyka to filary naszej przemysłowej działalności. Działamy na rynku krajowym i zagranicznym zaopatrując naszych klientów w najwyższej jakości elementy do hydrauliki siłowej renomowanych firm takich jak: Vitillo, Eaton Hydraulics Group, EXITFLEX. Ponadto nasza firma... więcej»

2020-09-30

Jesienne zakupy maszyn Uniflex


Jesienne zakupy maszyn UniflexJesienne zakupy maszyn UniflexJesienne zakupy maszyn Uniflex
Maszyny do produkcji węży hydraulicznych to oferta skierowana do zakładów hydrauliki siłowej zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Oferujemy Państwu najwyższej jakości maszyny niemieckiego producenta firmy Uniflex, która jest światowym liderem w produkcji następujących produktów: za... więcej»

2020-09-25

Cechy węży termoplastycznych


Cechy węży termoplastycznychCechy węży termoplastycznychCechy węży termoplastycznych
Termoplastyczność to cecha pozwalająca na wielokrotne przechodzenie w stan plastyczny podczas ogrzewania i twardnienie podczas ochładzania. Jest to bardzo wskazana cecha dla tworzyw sztucznych mających zastosowanie w prostym i szybkim procesie technologicznym w wielu dziedzinach przemysłu. Two... więcej»