+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2020-02-25

Rozdzielacz hydrauliczny w naszej ofercie


Rozdzielacz hydrauliczny w naszej ofercieRozdzielacz hydrauliczny w naszej ofercieRozdzielacz hydrauliczny w naszej ofercie
Rozdzielacz hydrauliczny to niezbędny element w pracy układu hydraulicznego. Jego zadaniem jest sterowanie kierunkiem ruchu cieczy znajdującej się w układzie. Ponadto urządzenie to odciąża pompę hydrauliczną podczas jej pracy w układzie. Rozdzielacz to taki zawór, który montowany je... więcej»

2020-02-20

Wyposażenie naszego magazynu


Wyposażenie naszego magazynuWyposażenie naszego magazynuWyposażenie naszego magazynu
Nasza firma zajmuje się sprzedażą elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki, dlatego posiadamy wyjątkowo zaopatrzony magazyn w renomowane produkty światowych marek. Jako autoryzowany dystrybutor marek Vitillo i Uniflex polecamy naszym klientom produkty naszych dostawców. Dzięki tak ścisłe... więcej»

2020-02-11

Wizyta Prezydenta Miasta Stargard


Wizyta Prezydenta Miasta StargardWizyta Prezydenta Miasta StargardWizyta Prezydenta Miasta Stargard
W ubiegłym tygodniu siedzibę naszej firmy odwiedził Prezydent Miasta Stargard, Pan Rafał Zając oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, a także Prezes Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego Pan Krzysztof Furmańczyk wraz ze współpracownikami. Dla Hydro-Flex było to bardzo cenne spotkanie i mo... więcej»