aktualności i wydarzenia


2022-08-24

Hydro-Flex wystawia się na AGRO SHOW!


Hydro-Flex wystawia się na AGRO SHOW!Hydro-Flex wystawia się na AGRO SHOW!Hydro-Flex wystawia się na AGRO SHOW!
W dniach 23-25 września rozpoczynają się największe w Polsce targi rolnicze AGRO SHOW w Bednarach koło Poznania. Będziecie mogli nas odwiedzić na stoisku numer 468 w sektorze E. Zaprezentujemy Wam nasz dedykowany dla rolnictwa asortyment hydrauliki siłowej – na razie nie zdradzamy jednak s... więcej»

2022-08-23

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn do produkcji przewodów marki Uniflex


Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn do produkcji przewodów marki UniflexJesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn do produkcji przewodów marki UniflexJesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn do produkcji przewodów marki Uniflex
Od wielu lat współpracujemy z niemiecką firmą Uniflex. Każdego roku otrzymujemy certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora tej cenionej na rynku marki. Maszyny do produkcji przewodów marki Uniflex są innowacyjne, proste i bezpieczne w obsłudze. W ramach zakupu maszyn Uniflex za pośrednictwem... więcej»

2022-08-22

Produkcja węży teflonowych (PTFE)


Produkcja węży teflonowych (PTFE)Produkcja węży teflonowych (PTFE)Produkcja węży teflonowych (PTFE)
W Hydro-Flex zajmujemy się nie tylko produkcją przewodów hydraulicznych – specjalizujemy się także w produkcji innych typów węży takich jak węże teflonowe. Te konkretne węże przemysłowe charakteryzuje szeroki zakres temperatur (od -70°C do 260°C), elastyczność, bardzo wysoka odp... więcej»