aktualności i wydarzenia


2022-05-10

Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)


Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)
Węże 4SP i 4SH stosuje się wszędzie tam, gdzie konieczna jest wytrzymałość na wysokie ciśnienia. Te dwa rodzaje węży wykorzystuje się do układów zasilających w ciężkich maszynach takich jak koparki czy dźwigi oraz do wszystkich innych, w których ze względu na wysokie obciążenia ... więcej»

2022-05-06

Węże hydrauliczne MultiPRESS


Węże hydrauliczne MultiPRESSWęże hydrauliczne MultiPRESSWęże hydrauliczne MultiPRESS
Węże hydrauliczne naszej marki powstały z myślą o tym, żeby dostarczyć naszym klientom kompleksową ofertę węży hydraulicznych. MultiPRESSy są w stanie obsłużyć do 90% rynku hydrauliki siłowej i niemal każdą branżę. Z naszymi wężami bez problemu dostosujesz się do wymagań rynk... więcej»

2022-05-05

Dajemy siłę hydraulice!


Dajemy siłę hydraulice!Dajemy siłę hydraulice!Dajemy siłę hydraulice!
Wreszcie możemy pochwalić się Państwu naszym hasłem – Dajemy siłę hydraulice! Slogan Hydro-Flexu został wymyślony przez kierownika naszego magazynu Antoniego Mazura podczas trwania jednego ze szkoleń prowadzonych w naszej firmie. Później wspólnie przechodziliśmy przez proces wyboru... więcej»