aktualności i wydarzenia


2023-03-17

Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?


Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?Jak działają zakuwarki do przewodów hydraulicznych?
Zakuwarka do węży hydraulicznych to urządzenie niezbędne przy produkcji przewodów hydraulicznych. Jej najważniejszym elementem jest głowica, w której wnętrzu mieszczą się tzw. szczęki główne, do których mocowane są szczęki wymienne (występują w różnych rozmiarach). Układ hydrau... więcej»

2023-03-15

Końcówki z powłoką cynk-nikiel


Końcówki z powłoką cynk-nikielKońcówki z powłoką cynk-nikielKońcówki z powłoką cynk-nikiel
Końcówki do węży hydraulicznych z powłoką cynk-nikiel stają się nowym trendem w branży hydrauliki siłowej. Niektórzy dostawcy hydrauliki siłowej, tacy jak chociażby niemiecka Hansa-Flex zdecydowali się już na całkowite przejście na powłokę cynk-nikiel i zrezygnowali ze zwykłego o... więcej»

2023-03-01

Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?


Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?Z czego są wykonane węże wysokociśnieniowe?
Węże hydrauliczne służą do przesyłu mediów roboczych, jakimi są oleje hydrauliczne, smary czy też woda. Węże zasilają maszynę w moc poprzez odbieranie cieczy z pompy hydraulicznej i kierowanie jej do innych elementów układu hydraulicznego, takich jak rozdzielacze czy siłowniki. Węż... więcej»