aktualności i wydarzenia


2021-04-16

Kompleksowa oferta hydrauliki siłowej w naszej firmie


Kompleksowa oferta hydrauliki siłowej w naszej firmie Kompleksowa oferta hydrauliki siłowej w naszej firmie Kompleksowa oferta hydrauliki siłowej w naszej firmie
Hydraulika siłowa stanowi nasz główny obszar działalności. Od początku naszego działania w branży hydrauliki siłowej tworzymy ofertę opartą na najwyższej jakości produktach liderów rynku m.in. firmy VITILLO, EXITFLEX, RASTELLI-RACORDI, EATON czy UNIFLEX. Dzięki dobrej współpracy ... więcej»

2021-03-30

Nasza oferta maszyn do produkcji przewodów marki Uniflex


Nasza oferta maszyn do produkcji przewodów marki UniflexNasza oferta maszyn do produkcji przewodów marki UniflexNasza oferta maszyn do produkcji przewodów marki Uniflex
Zaktualizowano 17.01.2023 Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń niemieckiej firmy Uniflex. W naszej stałej ofercie posiadamy najistotniejsze maszyny do profesjonalnej produkcji przewodów hydraulicznych takie jak: zakuwarki do węży (ręczne, mobilne, warsztatowe... więcej»

2021-03-25

Seryjna produkcja przewodów hydraulicznych


Seryjna produkcja przewodów hydraulicznych Seryjna produkcja przewodów hydraulicznych Seryjna produkcja przewodów hydraulicznych
W naszej firmie na co dzień zajmujemy się profesjonalną produkcją przewodów hydraulicznych. Naszą produkcję opieramy na: wysokiej jakości końcówkach, tulejach oraz wężach hydraulicznych bezawaryjnych, wydajnych maszynach do produkcji przewodów, marki UNIFLEX ponad 15-letnim doświa... więcej»

2021-03-19

Do czego służą manometry glicerynowe?


Do czego służą manometry glicerynowe?Do czego służą manometry glicerynowe?Do czego służą manometry glicerynowe?
Zaktualizowano 05.05.2023 Manometry są elementem tak zwanej techniki pomiarowej. Służą do pomiaru ciśnienia cieczy w układach hydraulicznych. Manometry pomagają zdiagnozować pracę układu i sprawdzić, czy ciecz przepływa w nim pod odpowiednim ciśnieniem. Wszelkie nieprawidłowości ciś... więcej»

2021-02-26

Złączki pneumatyczne w naszej ofercie


Złączki pneumatyczne w naszej ofercieZłączki pneumatyczne w naszej ofercieZłączki pneumatyczne w naszej ofercie
Złączki pneumatyczne wtykowe to najbardziej uniwersalne elementy stosowane w instalacjach pneumatycznych. Służą do łatwego, bardzo szybkiego i wielokrotnego podłączania przewodów i węży pneumatycznych do odbiorników. Oferta naszej firmy zawiera wtykowe złączki pneumatyczne, które ... więcej»

2021-02-22

Do czego służy rozdzielacz hydrauliczny?


Do czego służy rozdzielacz hydrauliczny? Do czego służy rozdzielacz hydrauliczny? Do czego służy rozdzielacz hydrauliczny?
Rozdzielacz hydrauliczny to urządzenie, którego zadaniem jest ustalenie kierunku w którym przepływać ma ciecz stosowana w układzie hydraulicznym (funkcja wywrotu). Przy jego pomocy możemy sterować siłownikami oraz silnikami hydraulicznymi. Natomiast jeżeli z jakiegoś powodu nastąpi nagł... więcej»